1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie kraju prodkucji x360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maliniak91, Grudzień 12, 2008.

1. maliniak91

maliniak91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam dosyć nietypowe pytanie a mianowicie : czy xboxy 360 dostępne w sprzedaży na zachodzie różnią się czymś od tych sprzedawanych w Polsce ?
    Bo ktoś mojemu tacie powiedział, że te z zachodu są lepsze mniej awaryjne i maja jakąś naklejke 3d na padzie i teraz cały czas się z nim sprzeczam. Ja w to nie wierze, ale jeśli ma ktoś jakieś informacje na ten temat to prosze o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    wszystkie x360 są takie same nie ma żadnych różnic ,wszystkie są produkowane w chinach

4. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moje 3 pady mają naklejkę 3D na spodzie - taki mały hologram, chyba każdy pad taką ma.

5. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak każdy oryginalny pad posiada hologram 3D pod spodem pada.

Wczytywanie...

Poleć forum