1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Medal Of Honor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Croxite, Październik 8, 2010.

1. Croxite

Croxite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, mam takie dośc nietypowe pytanie, mianowicie bo na allegro są pre ordery tej gry i niby w wersji polskiej językowej http://allegro.pl/medal-of-honor-x360-pl-preorder-i1259800736.html.(mowa o wersji xboxowej). Natomiast na encyklopedii gier online Medal of Honor ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine jest napisane ze wersja angielska. To ta gra będzie po polsku czy angielsku w końcu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ale GoL jeszcze nie upgradował MOH na wszystkie platwormy będzie PL (kinowy)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1671
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z tego co ja wiem to Dystrybutorem w Polsce ma być EA Polska. Więc sądzę że raczej powinna być po polsku (napisy chociaż co do dźwięku to nie wiem).
    Takie jest moje zdanie.

5. shoovsky

shoovsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dubbing'u [podkładanie głosu aktorów pod postacie z gry] nie będzie , ponieważ bylo by o tym glosno juz teraz , gdyby mial byc tak jak bylo z Battlefield'em Bad Company 2 . A co do dialogów to z tego co mi wiadomo to będą spolszczone . [na przyszlosc nie wzoruj sie na gol'u tylko na gram.pl albo ultima.pl np. bo tam aktualizacje mają codziennie co do newsow / aktualizacji produktow.]

6. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    będzie z polskimi napisami, wystarczy wejść na allegro, jakieś sklepy z grami, na stronie EA - odnośniki do sklepów i tam jest PL

7. marcin264

marcin264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zawracajcie sobie nawet głowy tą grą. W porównaniu z Battlefield'em 2 i MW2 w MOH gra się kiepsko

Wczytywanie...

Poleć forum