1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnosnie modowania konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez JuNy, Sierpień 28, 2011.

1. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Sry jak zly dzial.

Mam pytanie co musze miec zeby zrobic takie lobby w mw2 : TehModder100x Kamikaze V.3 ModMenu + DOWNLOAD - YouTube
    nie znam sie za bardzo na tym :D ale chcialbym moc robic to co ten typ i zeby nie dostac bana . wiem ze odpala to przez Xexmenu czy cos takiego ale zeby miec te xexmenu to musze zrobic jtag konsoli czy cos ? ;d . Mam xbox 360 slim 4gb i ciagle robie aktualizacje wszystkiego co sie da .

Wczytywanie...

Poleć forum