1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie nagrywania gier... Ważne.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez psyhic888, Luty 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. psyhic888

psyhic888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka wszystkim! Mam pytanie odnośnie nagrywania gier na LT 3.0, otóż znalazłem taką oto wypowiedź na forum : "Do zainstalowania gry XGD3 na dysku na LT 3.0 potrzebujesz:nagrywarki Liteon iHAS x24B (x-cyfra od 1 do 6) z wgranym LT MAX oraz płyty Verbartim DVD+R DL" to znaczy że gry na LT 3.0 nagram tylko jedną nagrywarką na rynku??? Niech ktoś rozświetli mój umysł:numbness:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nagrasz każda nagrywarka, ale jej nie zainstalujesz na dysk hdd, bo zwykle nagrywarki nie nagrywaja najnowszych gier z xgd3 w kopii 1;1. Jeśli grasz w gry z płyty i nie instalujesz nic na dysk konsoli to nie musisz mieć ihasa.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum