1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie nagrywania gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jaglos, Grudzień 23, 2012.

1. Jaglos

Jaglos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Zepsułem dzisiaj 3 płyty Verbatim, starając się nagrać Fife Street. Obraz niby nie potrzebuje topologii do LT 2.0. Przez ABX'a idzie gładko. Więc wrzuciłem czystą płytke, ustawienia IMGBurna takie jak w poradniku. Jednak prędkośc sama przestawia się na 4x (log mówi że płyta nie obsługuje prędkości 2,4x) Po wrzuceniu do napedu konsola pokazuje 'odtworz dvd' no i wiadomo, pokazuje się menu odtwarzacza dvd,

Konsola to Falcon v3, napęd spoofowany z Philips - Liteon na Toshiba - Samsung. LT niby 2.0 (nie mam pewności, bo konsola preszla przez kilka par rąk). Z konsolą mam 3 płyty (kopie) - L2D2, GTA IV oraz COD Black Ops. Wszystkie 3 chodzą jak żyleta. Chciałem je przepuścić przez ABGX'a ale nie chcą przejść, wyskakuje monit o treści: "Error reading disc capacity < MEDIUM NOT PRESENT - TRAY CLOSED>". Natomiast te które nagrałem "źle" normalnie przez niego przechodzą.

Dash 2.0.12611.0

Co robić, jak nagrywać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
  4. Jaglos

Jaglos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wałkowałem ten poradnik kilka razy i nic mi to nie dało.

Wczoraj pożyczyłem od kumpla 4 gry (kopie): Crysis 2 (Verbatim), UFC Undisputed (Verbatim), Tekken 6 (Esperanza) i Transformers: Wojna o Cybertron (Verbatim) no i Tekken i Transformersy elegancko idą, a UFC i Crysis tak samo jak w przypadku płyt które ja nagrałem, wyskakuje monit "Odtwórz DVD". Płyty które działają nie chcą przejść przez ABGX'a bo wyskakuje "Error reading disc capacity < MEDIUM NOT PRESENT - TRAY CLOSED>". Te nie działające od kumpla też nie chcą przez niego przejść, ale te które ja sam nagrałem a nie działają - idą bez problemu.

Czy to wina padającego napędu? Inne gry chodzą elegancko, wczytują się elegancko, fakt że jak gram z napędu to on troche piszczy momentami.

Wczytywanie...

Poleć forum