1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie nagrywania płyt 3rd wave

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zaylhc, Sierpień 21, 2009.

1. zaylhc

zaylhc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    Witam. Mam ixtreme 1.4, widziałem gry które trzeba modyfikować ponieważ nie działają normalnie na tym ixtreme dokładnie chodzi mi o 3rd wave. Zawsze używałem do tego programu ale schody zaczynają sie wtedy gdy nie wiem czy gra posiada 3 rd wave czy nie, więc nie wiem czy nagrywać tak jak zwykle czy użyć do tego najpierw programu do 3rd a później nagrać. Bym był bardzo wdzięczny za pomoć.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Każda nowa gra to 3rd wave. Jeśli nie jesteś pewien używaj Abgx 360 przy okazji sprawdzisz kopie.

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Każda gra po HAWX(oprócz ojca chrzestnego 2) ma wave 3.

5. kosa1986

kosa1986 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz do tego program abgx360 tam masz podane jaki jest wave

Wczytywanie...

Poleć forum