1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie nagrywarki Ihas.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez samer19, Wrzesień 16, 2012.

1. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam od niedawna nową nagrywarkę IHAS 124B i się zastanawiam, czy opłaca się ją przerabiać pod nagrywanie XGD3. Obecnie mam LT 2.0 wszystkie prawie gry na płytach Platinum tez z XGD3 również i wszystko działa jak miło. Jak przerobię nagrywarkę, to chyba nic się nie zmieni prócz tego, że będę musiał nagrywać na płytach verbatim?

No mam właśnie pytanie. Czy po wgraniu tego oprogramowania już nie nagram, żednej gry na Platinum, czy jak?

Sory jeśli wyda wam się to pytanie durne.

Wczytywanie...

Poleć forum