1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie napędu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez prozak, Grudzień 11, 2009.

1. prozak

prozak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Szukam i szukam i doszukać się nie mogę. Proszę mi powiedzieć jak to jest z tymi napędami hitachi? Dlaczego nie wspiera go ixtreme. Czekam już parę tygodni aby móc spokojnie zagrać sobie w gry wawe4 bez konieczności patchowania i doczekać się nie mogę. Wyczytałem że na ixtreme 1.51 mogę grać bez patchowania. Czy 1.51 na hitachi jest już tak doskonałe że nie trzeba go ulepszać, czy też hitachi jest tak nie udanym napędem że lepiej będzie jak poprostu wymienię go na inny? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie zmienia się czegoś co jest dobre , skoro hitachi nie ma kłopotów z odczytem wave4 , to po co robić nowe ixtreme?

4. Dixon37

Dixon37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    1.51 już dawno jest. napęd hitachi jest dobry jak każdy inny. Nie zmieniaj go to nie będziesz musiał patchować gier, ani męczyć się z activate iso. Nie długo wchodzi iXtreme LT, więc zrób update do niego i zostaw.

Wczytywanie...

Poleć forum