1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie obrazu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marianlyl, Listopad 11, 2009.

1. marianlyl

marianlyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    Mam pytanie odnośnie nowego COD'a MW.

http://i35.tinypic.com/anzewh.jpg

Mianowicie czy powyższa gra będzie działać bez zarzutów?? Ewentualnie powiedzcie skąd można wziąć te stealth patche i resztę potrzebnych plików. Z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. marianlyl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    a co z tymi SS, DMI i PFI, jeśli można spytać?? bo chyba samo spatchowanie wave'a nie wystarczy ;)

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  5. marianlyl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    no właśnie już nie mam siły do ściągania, bo już drugi raz ściągam tą grę i za pierszym razem usunęli mi pliki i nigdzie nie było re-up'a:confused:tak więc bardzo by mi zależało na tym żeby ktoś mi powiedział co ewentualnie mógłbym zrobić z tym obrazem:rolleyes:

Wczytywanie...

Poleć forum