1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie podłączenia pada bezprzewodowego do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bambellbi, Lipiec 24, 2014.

1. bambellbi

bambellbi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Postanowiłem zakupić pada od xboxa do mojego PC, aby móc normalnie pograć w fife (na klawiaturze to męka). Spodobały mi się pady bezprzewodowe, (na alledrogo cena to jakieś 80 zł). Moje pytanie brzmi, czy da się podłączyć pada za pośrednictwem tego kabla: KX3 KABEL PLAY & CHARGE DO XBOX 360 1,8 M (4451205352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (KX3 KABEL PLAY & CHARGE) czy muszę zakupić od razu ten adapter: ADAPTER XBOX360 WINDOWS RECEIVER + POKROWIEC (4424979163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver).
    Różnica cen jest spora, a po co przepłacać jeżeli można mieć coś tańszego co działa tak samo :)

Ps. Proszę o szybką pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Kabel tylko do ładowania. Zawsze możesz kupić pad przewodowy.

4. bambellbi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wolałbym bezprzewodowego, w wakacje zamierzam kupić xboxa 360, pad akurat by został dla konsoli a od tv do kanapy mam kawałek (z 5-6 m) więc martwię się, że kabel byłby zbyt krótki ale cóż skoro tak to muszę dołożyć te 40 zł i kupić ten adapter.
    Dzięki! ;)

5. emilos206

emilos206 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ta przejściówka jest do podłączenia wtyczki z przewodowego pada od xboxa 360 do usb. Masz ją w zestawie jak kupujesz zwykły, przewodowy kontroler. Jak okazjonalnie gram w coś na pc to właśnie na takim padzie. Padzik na kabelku nie ma battery packa na spodzie przy czym jest lżejszy i jest miejsce na palce. Do grania na pc polecam właśnie takie rozwiązanie.

7. bambellbi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak, według was lepszy pad do grania na PC przewodowy czy bezprzewodowy? :)
    Kto z was ma właśnie tego pada i może podzielić się swoją opinią? :)

Wczytywanie...

Poleć forum