1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Power Pointa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Maj 3, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Hej, mam pytanie spowodowane moją sklerozą... Ostatnio facet od informatyki zadał do zrobienia prezentację z power pointa na jakikolwiek temat (ja zdecydowałem się odraz na Assassin's Creed 2 <3) I pan mówił żeby dodać muzykę, wideo też, żeby wiedział że potrafimy takie rzeczy robić, i mówił też aby koniecznie zrobić takie coś... no właśnie nie pamiętam nawet jak się zwało, jakieś złącza, szybkie łącza czy coś... polegało to na tym że na powiedzmy drugiej stronie prezentacji były takie jakby linki do poszczegółnych sekcji, np że jeżeli bym robił prezentacje o Morzu Bałtyckim to na takiej stronie były "odnosniki" do innych sekcji np, Powierzchnia Bałtyku, Jego pojemność i jak powstał... No i mam pytanie czy ktoś mnie oświeci (jeżeli w ogóle ktoś wie o co mi chodzi) jak to się zwało...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Wstawianie -> Hiperłącze -> Miejsce w tym dokumencie

Tam wybierasz slajd do jakiego ma przejść po kliknięciu w odnośnik. Tak przynajmniej mam ja, w wersji 2007.

Wczytywanie...

Poleć forum