1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lawenda, Grudzień 8, 2011.

1. lawenda

lawenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Dawno nie interesowałem się tematem przerabiania xboxa 360. Chciałem się zapytać czy nowe slimki można bez problemów przerabiać. Mam usb probe więc mogę wyciągać klucz dvd. Słyszałem, że podobno trzeba coś lutować pomimo pmt hacka. Proszę o wytłumaczenie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    "nowe" tzn. Po Sierpniu 2011 narazie nie idzie przerobić bo jest w nich nowych liteon który jest narazie niezłamany jeszcze... Wcześniej wypuszczone slimy idzie przerobić, do wyciągnięcia klucza nie potrzebujesz probe tylko trzeba w zależności od chipa w napędzie ciąć ścieżki i lutować (Chip MXIC) lub robić drill (wiercić) w napędzie (Chip Winbond), aby zczytać klucz

4. ///

/// Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Łatwo można uszkodzić konsole nawet zawodowcom czasami drill może nie wyjść. Nie polecam na własną rękę.

5. adziu19970207

adziu19970207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam ja troche nie w temacie ale potrzebuje dobrej strony skąd można lt pobrać

6. stasta

stasta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    stare wierzchowo
    a czy jak mam slim z chipem MXIC i dash stary 9199 to czy muszę ciąć ścieżki żeby wyciągnąć klucz napedu??

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, obojętnie jaki dash w tym napędzie trzeba ciąć ścieżki

8. scorpion10

scorpion10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co ty ROBI za głupoty piszesz. Do wyciągnięcia samego klucza nie trzeba ciąć żadnych ścieżek. Ciąć trzeba aby wgrać inne fw np LT2.0

sCorpion - Taptalk

Wczytywanie...

Poleć forum