1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian Cyntler, Lipiec 26, 2012.

1. Damian Cyntler

Damian Cyntler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie otóż mam lt+ 1.91 chcę wgrać sobie 3.0 ale nie wiem czy będzie mi wtedy fifa 12 działać?
    A drugie to prośba proszę napisać mi numer najnowszego dashboarda bo nie wiem jak wgrać, obecnie mam ten z końcówką chyba 599.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    każda gra będzie Ci działać, a najnowszy dash to 2.0.15574.0

4. Damian Cyntler

Damian Cyntler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Każda gra będzie działać jak odpowiednio nagrasz pod LT+ 3.0 o czym kolega wyżej już nie napisał...
    Gry XGD2 (obrazy po 7.29GB) będą działać bez niczego. Wyjątkiem jest parę gier z AP 2.5 (CoD BO, CoD MW3, nowy NFS, Fable 3 i coś jeszcze) jes trzeba będzie ściągnąć i nagrać od nowa.
    Tak samo z grami XGD3 ( obraz ok. 8.3GB) te gry tak samo będziesz musiał wypalić od nowa.

Jeśli będziesz miał źle wypaloną płytę to wyskoczy ci NIEOBSŁUGIWANA PŁYTA.
    Tu masz poradnik jak PATCHOWAĆ gry przed nagraniem (po lewo masz też jak nagrywać): Flash Przerbka Xbox 360 Piaseczno Warszawa Baniocha Gra Kalwaria

Wczytywanie...

Poleć forum