1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie przeróki i Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubqq, Październik 27, 2011.

1. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

Na początku napiszę, że szukałem przez długi czas konkretnej odpowiedzi na moje pytanie, lecz nigdzie nie mogłem jej znaleść, w każdym temacie inne odpowiedzi, więc proszę o nie odsyłanie mnie do google lub opcji szukaj na forum.

A więc posiadam Xbox 360 Slim z przeróbką LT 2.0+, Dash 13599. Zacząłem grać w fife 12 i chciałbym kupić xbox live.

Moje pytania:

1. Czy jeśli dostanę bana, to będę mógł korzystać z konsoli w trybie offline? Czyli czy będę mógł grać dalej na kopiach gier lecz już nie przez neta?
    2. Czy jest jakieś ryzyko, że podłączając xbox live do przerobionej konsoli, usunie mi przeróbke?
    3. Czy przy LT 2.0 i dashu 13599 będę musiał coś aktualizować, by móc grać w FIFA12 online?
    4. Na jakiej zasadzie polega gra w FIFA12 przez xbox live? Jest to coś w zasadzie CS'a? Klikam szukaj i wyskakuje mi lista ludzi którzy aktualnie chcą grać?

Proszę o konkretne i sprawdzone odpowiedzi.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. jak dostaniesz bana możesz grać offline. już nie banują twardzieli tylko profil wiec gra z hdd jak najbardziej.
    2. nie podłącza się xbox live do konsoli tylko internet a logujesz sie na xbox live. nie samo podłączenie nie usuwa przeróbki. narazie robi to tylko niektóry dash.
    3. nie
    4. jestem zwolennikiem pesa;]

4. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki. Właśnie przeczytałem, że wychodzi jakiś nowy dash. Czy to oznacza, że gdy zaloguje na xbox live, będę musiał zaktualizować konsolę?

5. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Tak, będziesz musiał. Ale LT 2.0 nie usuwa.

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    UP>
    Skąd wiesz że nie usuwa jak jeszcze premiery nie było tylko na jakimś pokazie zrobili filmik i na YT wrzucili.
    Chyba że jesteś w roli testera to się zgodzę ale finalna wersja zawsze może zostać zmieniona.

7. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli jeśli zaktualizuje dasha przez xbox live nie usunie mi przeróbki?

Zadaje wiele pytań, ponieważ nie mam pieniędzy żeby znów wydawać 200,00zł na ponowną przeróbke xboxa ;(

8. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ile wydałeś?????? przeróbka kosztuje 50 zł:D ktoś cie w bambuko zrobił... a cośmi sie wydaje że nowy dash znów nieźle narozrabia..... a narazie trzeba czekać wtedy zobaczymy co bedzie

9. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wydaje mi się. Przypominam, że to Slim, a w moim mieście (Bydgoszcz) przeróka byłą możliwa dopiero w sierpniu tego roku.

10. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Up.
    Jak wyżej. Poczekaj chwilę na nowy dash- naprawdę nowy z nowymi funkcjami i bajerami. Ten obecny i tak usunie Ci przeróbkę i po przerobieniu niewykluczone że kolejna aktualizacja dasha= wywalenie flasha. Czekaj na dniach się pojawi i wtedy np. wyślij sam napęd.
    Ja ze swojej strony polecam opeal2- naprawdę profesjonalny koleś. Obecnie sam nauczyłem się przerabiać ale zanim to nastąpiło korzystałem z pomocy kolegi.

11. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie.

Dziś podłączyłem xboxa do internetu, chciałem połączyć się z XBOX LIVE lecz prosi o aktualizacje i w tym momencie nie wiem co robić. Posiadam tak jak wcześniej wspomniałem LT 2.0 i dasz 13599, więc czy ta aktualizacja usunie mi przeróbke?

Wczytywanie...

Poleć forum