Pytanie odnośnie przesyłania gier pod rgh

Biała Czerń

Banned
Użytkownik
Witam.Posiadam slima z dyskiem i mam neta przez wifi.Jaki będzie najszybszy transfer gry z kompa na xboxa?(rgh).Pendriva nie posiadam,czytałem że przez wifi ale podobno wolno będzie leciało.Czy mam może połączyć kablem scrosowanym kompa z routerem i z slimem...trochę sie pogubiłem co jak z czym
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Połącz xboxa z routerem kablem rj-42 (kabel ethernet) może chyba też być scrosowany i kompa też połącz z routerem i daj przez total commandera zrób połączenie ftp i przesyłaj ;p ogólnie taką metodą przesyłania ja mam prędkość 10-13mb na sekundę więc gra idzie 10-13 minut ;p
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Przez kabel znacznie szybciej leci niż przez WIFI.
w teorii jest tak, że czym dłuższy kabel tym bardziej traci na połączeniu i wolniej leci.
w praktyce... chyba też tak jest bo sam mam połączoną konsolą kablem (12metrów!) i leci w granicach 3mb/s
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Moje kable mają coś koło 2,5 metra max ;p a nawet mniej i szybkość jest jak dla mnie świetna 13mb/s 'p
Od routera do xboxa ma około 1,2 m ;p a z routera 1,5m do 2,0m ;p
 

Halo Song

Banned
Zeby nie zakładać nowego tematu.znalazlem w necie obraz przygotowany pod rgh crysis.3 co zajmowal ponad 5gb,jednak nie udalo mi sie go pobrac wiec pobralem wersje ponad 8gb skonwertowalem iso2godem i wyszlo mi okolo 7gb,..jakim cudem komus sie udalo sknwertowac do 5gb?

Wysłane z N 3310
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
Zeby nie zakładać nowego tematu.znalazlem w necie obraz przygotowany pod rgh crysis.3 co zajmowal ponad 5gb,jednak nie udalo mi sie go pobrac wiec pobralem wersje ponad 8gb skonwertowalem iso2godem i wyszlo mi okolo 7gb,..jakim cudem komus sie udalo sknwertowac do 5gb?

Wysłane z N 3310
obraz gry był sformatowany do formatu XEX i dlatego 5 gb , (XEX czasem miej miejsca zajmuje i można np : usunąć rózne pliki takie jak inny język i zostawić tylko polski)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Są gry które zajmują nawet 900 MB po wypakowaniu (Naughty Bear).
Ogólnie gry które są kopiowane na dysk przez NXE oraz te które są przerabiane eXiso są przerabiane do formatu XEX i zazwyczaj zajmują bardzo mało
Gry, które pobieramy z MARKETPLACE lub przerabiamy iso2god są przerabiane do formatu GOD i zajmują więcej niż te przerobione do XEX
 

Pandashi

Użytkownik
Użytkownik
Na przyszłość proponuje zainwestować w poendrive zwłaszcza do transferów z kompa na konsole z rgh - przyda się napewno
 

Do góry Bottom