pytanie odnosnie rgh

Lubitch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy mająć np piracką fifę moge zrobić aktualizacje składów lub pobrać dlc?

i jeszcze pytanie czy mozna miec rgh i lt 3.0 jednoczesnie i jak to działa bo w rgh nie mozna grac xbl a lt 3.0 można
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Zacznijmy od początku...
Jeśli masz już RGH (a rozumiem, ze tak..) to pierwszą rzeczą jest zainstalowanie FSD 3 (poszukaj po forum i NIE wgrywaj spolszczenia tylko same problemy...)
next.. grę .iso rozpakowujesz programem exisoGUI, wyjdzie folder o dziwnej nazwie wiec mozesz zmienić na nazwę gry :) i zapisać na dysku usb lub na dysku konsoli w dowolnym miejscu
then.. w ustawieniach FSD zaznaczasz miejsce gdzie masz gry
the last step is.. jak FSD ma juz gre na liście to o ile sie nie mylę klikasz Y i masz download TUs (aktualizacje)

Teraz DLC... to juz wyrzsza szkoła jazdy...
podpinasz konsole przez FTP i wklejasz na dysk konsoli lub inną pamięć widzianą przez x360 (na której można savy robić) i wklejasz dlc do folderu 00000...

Jak chodzi o LT... można ale PO CO?
grę rozpakowaną programem który podałem wyżej możesz również nagrać na płytę tylko pamiętając żeby plik xex (takie exe tylko na x360) był bezpośrednio na dvd, nie w folderze
 

Lubitch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zacznijmy od początku...
Jeśli masz już RGH (a rozumiem, ze tak..) to pierwszą rzeczą jest zainstalowanie FSD 3 (poszukaj po forum i NIE wgrywaj spolszczenia tylko same problemy...)
next.. grę .iso rozpakowujesz programem exisoGUI, wyjdzie folder o dziwnej nazwie wiec mozesz zmienić na nazwę gry :) i zapisać na dysku usb lub na dysku konsoli w dowolnym miejscu
then.. w ustawieniach FSD zaznaczasz miejsce gdzie masz gry
the last step is.. jak FSD ma juz gre na liście to o ile sie nie mylę klikasz Y i masz download TUs (aktualizacje)

Teraz DLC... to juz wyrzsza szkoła jazdy...
podpinasz konsole przez FTP i wklejasz na dysk konsoli lub inną pamięć widzianą przez x360 (na której można savy robić) i wklejasz dlc do folderu 00000...

Jak chodzi o LT... można ale PO CO?
grę rozpakowaną programem który podałem wyżej możesz również nagrać na płytę tylko pamiętając żeby plik xex (takie exe tylko na x360) był bezpośrednio na dvd, nie w folderze
jeszcze nie mam przerobionej konsoli ale właśnie się nad tym zastanawiam
z tym pytaniem o dlc chodziło mi tylko o to czy wgl można ale dzięki ze od razu podałeś całą instrukcję :D, natomiast co do drugiego pytania to pierwsze co mi wyskoczyło po wpisanie "xbox 360 przeróbka" to wyskoczyła mi strona xboxserwis.pl i tam jest napisane "LT 3.0 wgrywamy gratis przy przeróbce RGH na płytach Trinity!" i chodzi mi o to jak to działa??
 

Lubitch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zacznijmy od początku...
Jeśli masz już RGH (a rozumiem, ze tak..) to pierwszą rzeczą jest zainstalowanie FSD 3 (poszukaj po forum i NIE wgrywaj spolszczenia tylko same problemy...)
next.. grę .iso rozpakowujesz programem exisoGUI, wyjdzie folder o dziwnej nazwie wiec mozesz zmienić na nazwę gry :) i zapisać na dysku usb lub na dysku konsoli w dowolnym miejscu
then.. w ustawieniach FSD zaznaczasz miejsce gdzie masz gry
the last step is.. jak FSD ma juz gre na liście to o ile sie nie mylę klikasz Y i masz download TUs (aktualizacje)

Teraz DLC... to juz wyrzsza szkoła jazdy...
podpinasz konsole przez FTP i wklejasz na dysk konsoli lub inną pamięć widzianą przez x360 (na której można savy robić) i wklejasz dlc do folderu 00000...

Jak chodzi o LT... można ale PO CO?
grę rozpakowaną programem który podałem wyżej możesz również nagrać na płytę tylko pamiętając żeby plik xex (takie exe tylko na x360) był bezpośrednio na dvd, nie w folderze
jeszcze nie mam przerobionej konsoli ale właśnie się nad tym zastanawiam
z tym pytaniem o dlc chodziło mi tylko o to czy można ale dzięki ze od razu podałeś całą instrukcję :D, natomiast co do drugiego pytania to pierwsze co mi wyskoczyło po wpisanie xbox 360 przeróbka to wyskoczyła mi strona xboxserwis.pl i tam jest napisane "LT 3.0 wgrywamy gratis przy przeróbce RGH na płytach Trinity!" i chodzi mi o to jak to działa??
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Normalnie, czyta zarówno gry z dysku jak i płyt
 

Lubitch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Normalnie, czyta zarówno gry z dysku jak i płyt
a jeżeli chodzi o xbl?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No nie zagrasz bo masz rgh. Musialbys miec dodatkową pamięć " dual nand"
 

Lubitch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No nie zagrasz bo masz rgh. Musialbys miec dodatkową pamięć " dual nand"
w takim razie ban nie grozi??? i jeżeli dodają to gratis do usługi to mozna brać, ta?
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Na RGH NIE ma xbl ale jeśli masz dual nand to wtedy możesz odpalić konsolę w trybie bez przeróbki ale za dual nand kasują tyle co za całego x360 jasper :p więc czy jest sens... chyba lepiej kupić jeszcze jedną konsolkę bez okablowania...
LT = odpalanie gier wypalonych na płytkę, teoretycznie jest ryzyko bana
RGH = wypas przeróbka, aplikacje, dlc itd.. gry z dysku i jako multi LINK (oczywiście free) ale tam to sobie tylko w COD pograsz, brak XBL

PS. ja bym zrobił tylko RGH bo to już kwestia czasu kiedy live wyłączą może rok może 2... x360 już jest martwy max 2 lata jeszcze jakieś śmieciowe gry będą może z 3 dobre i koniec
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na RGH NIE ma xbl ale jeśli masz dual nand to wtedy możesz odpalić konsolę w trybie bez przeróbki ale za dual nand kasują tyle co za całego x360 jasper :p więc czy jest sens... chyba lepiej kupić jeszcze jedną konsolkę bez okablowania...
LT = odpalanie gier wypalonych na płytkę, teoretycznie jest ryzyko bana
RGH = wypas przeróbka, aplikacje, dlc itd.. gry z dysku i jako multi LINK (oczywiście free) ale tam to sobie tylko w COD pograsz, brak XBL
Przesadzasz z cena. Jak co odezwij sie do mnie
 

Lubitch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli jeżeli chce przerobić na rgh i gratis do usługi dodają lt 3.0 to brac to czy nie??
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
No możesz jak gratis czemu nie :)
 

Lubitch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No możesz jak gratis czemu nie :)
a co mi to da? i czy grozi mi ban?
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Nie bo jak masz RGH nie odpalisz i tak Xbox live a nawet jak bys już miał zbanowaną konsole i zrobił RGH to niczym sie nie różni od nie zbanowanej i jak wsześniej pisałem lt = czyta wypalone płyty
 

Do góry Bottom