1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie odnosnie sciagania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gores87, Wrzesień 8, 2008.

1. gores87

gores87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc, od pewnego czasu jestem zalogowany na forum i musze przyznac ze bardzo mi sie podoba, zwlaszcz dzial download z ktorego czesto korzystam i odbosnie ktorego mam do was pytanie. Otoz gry sciagam z rapidsher z konta podstawowego(rapid) i jak sami bardzo dobrze wiecie kopiowanie linkow do przegladarki czekanie 40 sek wsiskanie download jest bardzo uciazliwe, zwlaszcz gdy gre sciaga sie przez noc - z reguly mam wtedy dwukrotnie szybszy transfer. Moje pytanie brzmi : czy jest jaki program aby kopiowac np te wszystki elinki z plikami np. 64 linki i zeby program sam zrobil za nas ta moinotonna robote? a moze znacie jakies inne sposoby? licze na pomoc :) pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. FanXbox2

FanXbox2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: pytanie odnosnie sciagania

jdownloader super on jest sam uzwam 8)

4. gores87

gores87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a napiszesz krok po kroku jak o wszystko ustawic zeby dobrze chodzilo? z gory dzieki ;)

edit
    mam internet z kablowki to chyba tez program mi nie pojdzie z tegoco wiem...:( POMOCY!!!

5. fizol

fizol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ja polecam USDownloader

Wczytywanie...

Poleć forum