1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnosnie serwisu M$

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adham, Luty 26, 2010.

1. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam, posłałem konsolę do serwisu na UPS napisane jest ze dotrze ona do serwisu M$ w poniedziałek i czytałem ze serwis czasem wymienia konsolę na nową ale jak? ta moja miała 2008,02,28 date produkcji to jest płyta głowna faclon i co np. dadza mi nowego jaspera? to wtedy moj zasilacz nie bedzie pasowac.. wiec prosze zeby ktos sie wypowiedział i mi to wytłumaczył!:) z góry dzieki!:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    jeżeli konsolki nie naprawia a miałeś na gwarancji to mogą ci wymienić

4. ciacin9

ciacin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojnicz
    zasilacze z falconow dzialaja w jasperach ale na odwrót juz nie

5. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wymieniając konsolę, nie łudź się że dostaniesz nową :) Te konsole to po prostu kogoś innego, która trafiła wcześniej ;) Żeby nie robić sobie problemów, to przychodzące od razu wymieniają, później Twoją naprawią. Ktoś następny np. za 3 tygodnie wyślę konsolę do serwisu i dostanie twoją ;)

Aha, bardzo, ale to bardzo rzadko zdarza się, że dostaniesz inny model niż taki jak miałeś. Oni mają tego od groma, więc falcona dostaniesz ;) Lub coś podobnego. Na jaspera bym nie liczył.

6. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    aa ok... no szkoda.. ale mam nadzieje ze gorszej nie dostane!!:O

7. GumisPB

GumisPB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Dostaniesz swoją konsole. Ja sam oddawałem do naprawy i dostałem tą samą co wysłałem. Ten sam SN ;0 tylko zamiast daty produkcji mam datę serwisu ;|

8. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    ja jak by dostał nie moja konsolkę to bym złożył skargę do niech ze to nie moja konsolkę bym sprawdził przy kurierze czy to twoja czy tez nie

9. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pudło pewnie dostanie swoje. Numer seryjny pewnie też. Ale środek serwis może tak "zaprogramować" że będzie się wszystko zgadzało ze starą. Pisałem o wymianie, czyli takim czymś gdzie jest zmieniany numer seryjny. Fakt, jest bardzo dużo przypadków, że są wymieniane TYLKO płyty główne, ale wtedy to na bank zapisują do nanda informacje ze starej konsoli (klucze, numer seryjny, itp.).

10. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja już mam trochę doświadczenia z serwisem. Moje konsole były już łącznie z 6 razy i tylko raz dostałem inną niż miałem (też elite) i dodatkowo dostałem pada :)

11. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ja posyłałem Arcade moze tez dostane Elite?:p <hahaha>

12. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Obudowe napewno dostaniesz swoją tylko nie jest pewne jaka płyta główna. Jak wysłałeś falcona to falcona napewno dostaniesz.

Wczytywanie...

Poleć forum