1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie sprzedaży xbox'a 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiek96kos, Marzec 7, 2012.

1. krzysiek96kos

krzysiek96kos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Myslałem nad sprzedażą mojego xboxa ale najpierw chcę się od Was dowiedzieć, ile za taką konsolkę mógłbym dostać.
    Jest to wersja "Xbox 360 Pro" nieprzerobiony, dysk twardy 60gb, jeden pad, adapter WI-FI, wszystkie kable, oryginalne pudełko oraz instrukcje i akumlator z ładowarką do pada(zamiast baterii). Nigdy nie wymagał naprawy, działał po prostu idealnie. Do tego dochodzi 10 gier (forza motorsport 3 wersja limitowana, bf bad company 2, fable 2,fable 3, nfs hot pursuit, burnout paradise, trivial pursuit,sega superstars tennis, fifa 09,fifa 12, cod MW3). Pierwszym moim pytaniem jest ile mógłbym dostać za taki zestaw, a drugie czy opłaca się sprzedawać z grami. Z góry dzięki ;)

PS. Jest to pierwszy mój temat więc jak coś jest źle to napiszcie i poprawie :)

Zdjęcia: http://www.sendspace.pl/file/f0861ca9b8c8f91b3c8eca9
    http://www.sendspace.pl/file/f1de78f0247e5013e04c2b4

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie oplaca, bo nikt nie bedzie chil placic za nie.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum