1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Tu oraz gier na 2dvd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Halo Song, Kwiecień 27, 2013.

1. Halo Song

Halo Song Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.nurtują mnie dwie sprawy.jak to jest z tym zgrywaniem gier dwu płytowych przy rgh.raz piszą żeby utworzyc folder np.dead space3 i w tym folderze zrobic dwa fldery dvd 1 i drugi dvd 2.druga opcja utworzyc folder po prostu DS disc 1 of 1 i Ds dosc 2 of 2 .a jescze inni pisali ze jeda plyta do.xex i do contentu.masakra...chodzi o free style.dash.O mam pytanko odnosnie aktualizacji do gier.najezdzam na okładkę daje.Y podaje sciezke.na hdd1...ale z tego co czytalem jakbym pobieral recznie to mam wrzucic do contentu.sprawdzalem ze jak pobieram przez fsd Tu to mi wgrywa na hdd1/gry/data/Tu.pytam sie czy jak pobieram przez fsd to czy te aktualizacje sa odpowiednoe do danego title od itd
    Wysłane z N 3310

Wczytywanie...

Poleć forum