1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnosnie uszkodzonej plyty.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beret88430, Grudzień 9, 2013.

1. beret88430

beret88430 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam przez przypadek ruszylem xboxa i porysowalo mi plyte od fify 14 i mam pewne pytanie jesli pozycze plyte od kumpla i wgram fife na dysk to uda mi sie moze ja odpalic poprzez moja uszkodzona plyte? czy nadal bedzie wyskakiwac powiadomienie ze nosnik jest uszkodzony?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbować musisz i podziel się później informacją.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie wątpię żeby odpaliło, jeżeli teraz nie czyta płyty to po zainstalowaniu też będziesz musiał włożyć i może wyskoczyć błąd odczytu. Musisz sam spróbować.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wg mnie bedzie dzialac poniewaz xbox potrzebuje plyty tylko do weryfikacji, nie odczytuje pozniej z niej danych, ja kiedys mialem gre na dysku i wlozylem plyte ze zle nagrana kopia (aby sprawdzic wlasnie ta kwestie) i gra dzialala bezproblemowo wiec musisz zainstalowac i sie przekonac

Wczytywanie...

Poleć forum