1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie odnośnie wgrywania arcade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Biała Czerń, Kwiecień 25, 2013.

1. Biała Czerń

Biała Czerń Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.mam rgh i najnowszego free style dasha.Pobralem gre arcade,wgrałem na hhd1 i normalnie mi widzi w zakladce xbla arcade.Zdziwiło mnie to bo kiedyś czytałem że trzeba coś zmieniać w dashlunchu aby zaskoczyło(nowy free style dash już sam rozpoznaje?).Powiem że dopiero widziałem grę w menu jak dałem free style home..(żeby konsola widziała nowe pliki itd zawsze trzeba dawać opcję free style home(restart)?

Czy patent gdy dana gra ma 2 dvd też jest już zmieniona?tzn że tylko kopiuje jak normalną grę na hhd1 i później konsola sama wgrywa drugą płytę podczas gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wrzucajac nowa gre, to musisz w opcjach dac Skanuj ,zeby uwidzial nowe gry,innym sposobem jest restart fsd,wtedy po restarcie sam automatycznie skanuje.
    Co do gier 2- plytowych to tworzysz 2foldery: disc1 i disc2- jesli fabula gry jest na 2 plytach, bo w wiekszosci gier na drugiej plycie masz jakies dodatki albo textury hd,wtedy to kopiujesz do content/0000000000000000/TITLE IDgry/00000002/TUTAJ - na dysk wewn.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

4. Halo Song

Halo Song Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jezeli chodzi o dwu plytowe to interesuja mnie:wiedzmin 2,medal of honor,battlefield 3 i max payne 3.wiem ze medal i battlefield maja na drugiej plycie textury hd czyli cd 2 mam wgrac do content.z reszta gier nie wiem co jest na drugich plytach
    Wysłane z N 3310

Wczytywanie...

Poleć forum