1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie wstecznej kompatybilności

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gienekszejk, Październik 6, 2016.

1. Gienekszejk

Gienekszejk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam użytkowników
    Mam pytanie odnośnie wstecznej kompatybilności, otóż:
    Wchodząc w store xbox one można wyszukać grę wiedźmin 2: zabójcy królów.
    Chcąc kupić grę, wyskakuje powiadomienie że gra ma funkcję wstecznej kompatybilności i można w nią grać również na x360 po zakupie.
    Idąc tym tokiem myślenia, czy jeśli posiada ktoś konto z ową grą na x360, zalogowawszy się na to konto na xbox one również będę mógł grę ściągnąć?
    Do rzeczy, bo chodzi mi dokładnie o to, że ludzie odsprzedają na allegro konta z grami

http://allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-rozszerzona-dubbing-pl-automat-i6523435695.html

1: Czy jak to kupię, to będę mógł grę ściągnąć na swój x1?
    2: Czy jeśli i owszem, to czy po usunięciu profilu po ściągnięciu gry na mojej konsoli, gra dalej będzie grywalna?
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Kup lepiej plyte badz kod - zdrapke na taka gre niz konto z gra

4. Gienekszejk

Gienekszejk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    że płyta jest też wiem - aczkolwiek płyta oscyluje w granicach 60zł, tu jak widać jest 19zł + nie potrzebne mi walające się pudełko

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak chcesz to Ci moge sprzedac konto z ta gra tez za 19zl, nigdy nie zniknie gra i dostaniesz wszystkie maile zabezpieczajace, haslo itd. Ale to wieczorem jak wroce z pracy :)

6. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    W sumie pozwolę sobie podpiąć pod ten temat. Mój kuzyn ma miliard gier na swoim koncie na xbox 360. Część z nich pochodzi z GwG. Czy jak gra jest kompatybilna z XO, to po dodaniu jego konta jako domowe mogę te gry pobierać i w nie grać mając aktywny gold na swoim koncie, które będzie wówczas dodane jako drugi profil?

7. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak najbardziej.

BialyGTi i SecondCoroner lubią to.
  8. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    W sumie nie spodziewałem się tak szybkiej, jasnej i konkretnej odpowiedzi. Dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum