1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lolo1221, Grudzień 29, 2012.

1. lolo1221

lolo1221 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam od dwóch dni posiadam XBOX360 i mam kilka pytań
    przepraszam jeżeli jest kilka tematów pod tym to nie wiedziałem dlatego że jestem kilku minut na forum zarejestrowany ! :)

1. Muszę podawać podczas rejestracji nr karty kredytowej bądź PayPal nie posiadam w ogóle. i np jak bym wziął ten cały PayPal to wpisał jakieś bzdury czy to coś zaszkodzi ?
    2. Powiedzmy że przeszedłem tą rejestracje i jak minie mi okres próbny to muszę już co miesiąc doładowywać tego Golda czy kiedy chce? i czy za ten okres próbny po minięciu muszę zapłacić czy coś?
    3. Powiedzmy że jak bym kupił grę używaną np BF3 i przepustka sieciowa została wykorzystana to skąd mogę zdobyć taki kod np poprzez allegro?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    1. Znam ludzi którzy wpisywali cokolwiek i działało

2. Jeżeli minie Ci okres próbny to nic za to nie płacisz i musisz kupić nowego Golda np. na rok , i po roku znów kupujesz i grasz :)

3. Takie kody da się chyba kupić na stronie EA , lub allegro , lub w sklepie xbox'a . Możesz kupic 800 MSP i w XBL kupić za punkty .

1 osoba to lubi.
  4. lolo1221

lolo1221 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo tak sobie pomyslałem że jeżeli podał bym wszystko prawdziwe to mogli by mi naliczać i obciążać z kosztów. :p
    Aha to czyli mogę np kupić golda na 3 miesiące i po tych trzech miesięcach minie mi miesiąc albo i nawet rok to w tedy też będę mógl i nie będzie problemu
    a co do doładowania to w jaki sposób mogę doładować iść np do media expert kupić np na rok czasu i to jest zdrapka wpisuje ten kod i mam tego golda?
    aa kody można wymieniać za pkt itd w sklepie MS itd.. aha rozumiem . :)

5. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Jeżeli podałbyś prawdziwe dane to automatycznie by Ci się konto Gold odnawiało , można to oczywiście wyłączyć .

Tak

1 osoba to lubi.
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Jak Cię system puści dalej do wpisz co chcesz
    2. Zapewne będziesz miał włączone automatyczne odnawianie subskrypcji i co miesiąc MS będzie pobierał opłatę za Golda, dlatego jak nie chcesz aby Gold automatycznie się nie odnawiał musisz to wyłączyć. Za próbnego golda nic nie płacisz :)
    3. Na XBL lub allegro.

1 osoba to lubi.
  7. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Zdrapki na Konto Gold najlepiej kupować na Allegro. Akir ma po 20,99 zł, za to na rok zdrapka kosztuje 120 zł, co daje 10 zł na miesiąc. Taniej nie znajdziesz.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum