1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Xbox Slim Arcade!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rybek70, Sierpień 23, 2010.

1. rybek70

rybek70 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chcę kupić sobie Xbox slim arcade ponieważ jest tańszy od elite jednak mam parę pytań co do arcade....
    1.Wiem że w arcade jest pamięć flash 4gb ale czy później będę mógł dokupić jakiś dysk 60/120/200 gb?? jeśli tak to jest to zwykły dysk Sata czy jakiś na specjalnym złączu??
    2. Jest w nim wbudowane Wi-Fi to tylko jest do padów czy też będę mógł ściągać neta z routera??

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    1. Tak, będziesz mógł, dokupić dysk.
    2. Wi-Fi nie jest do padów, to po pierwsze. Od padów jest moduł RF, po drugie. A po trzecie będziesz mógł podłączyć się do neta.

4. rybek70

rybek70 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki to rozwiało moje wątpliwości! Jeszcze raz wielkie dzięki

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dodam ważną rzecz. Dysk 250GB kosztować będzie 130$ czyli około 400zł. Dlatego bardziej opłaca się Slim z dyskiem 250GB.
    Co do drugiego to już wiesz.

6. rybek70

rybek70 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno pytanie a jak wygląda sprawa gry online bo chcę pograć w resident evil 5 i żeby grać przez xbox live to muszę płacić??

7. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zakładasz konto na LIVE! dostajesz miesiąć golda , który daje ci możliwość gry online , golda możesz kupić np. na allegro po 120-140 zł i to już jest jedna opłata i masz rok grania , są też warianty po 1 i 3 msc , ale jak nie masz przerobionej konsoli i nie masz się czego bać to się nie opłaca.

Wczytywanie...

Poleć forum