Pytanie odnosnie xboxa 360

ambasador85

Świeżak
Świeżak
Witam was forumowicze mam pytanie poniewaz jestem komplenie zielony w tm temacie a naszla mnie ochota zeby sobie kupic xboxa 360.. Ale mam niezly dylemat poniewaz jest ich duzo i niewiem na jaki sie zdecydowac.. Zeby mnie w sklepie w balona niezrobili i jakiegos chlamu niewcisneli... Kurcze czy moglibyscie mi polecic jakiego xboxa kupic?? Chodzi o xboxa z kinecktem poniewaz zona chce sobie pograc a przy okazji troche sie poruszac heheh... Prosilbym o szybka odpowiedzzz z gory dziekuje;)
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Nowy zestaw xbox 360 + kinect waha się od 1100 do 1400zł. Polecam Ci wersję SLIM z dyskiem 250GB. Najlepiej już na początku przerobić konsolę i będziesz mógł grać w co tylko zechcesz :) Oto link z ceneo w którym są porównane ceny tego produktu Konsola Xbox 360 Slim 250GB + Kinect + Kinect Adventures - Ceneo.pl :D
 

ambasador85

Świeżak
Świeżak
A czy mam patrzec na date produkcji tego xboxaa jak bede kupowal w sklepie.... Czy te xboxy slim to sa te najnowsze?

Wogole to twoim zdaniem na co zwracac uwage przy kupnie xboxa. Bo dzisiaj z rana smigam do media marktu lub do media expert po xboxa... I niechce gowna jakiegos kupic...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zazwyczaj w takich sklepach jak Media Markt itp. mają tam najnowsze modele. Tak jak kolega wyżej napisał bierz Xbox 360 Slim 250GB z Kinect. Jak będziesz chciał przerobić konsolę to musisz szukać konsolę wyprodukowaną do 08-2011 :) po tej dacie reszta jest nie do przerobienia na chwilę obecną :) Taką konsolę znajdziesz na allegro :)
 

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
Czy konsole wyprodukowane po 08-2011 są nie do przerobienia w żaden sposób ? Mam na myśli flash napędu jak i RGH ?
 

strashak

Użytkownik
Użytkownik
RGH zrobisz pod warunkiem, ze nie masz najnowszego dasha. LT niestety nie da sie zrobic.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom