1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnosnie xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ambasador85, Sierpień 29, 2012.

1. ambasador85

ambasador85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was forumowicze mam pytanie poniewaz jestem komplenie zielony w tm temacie a naszla mnie ochota zeby sobie kupic xboxa 360.. Ale mam niezly dylemat poniewaz jest ich duzo i niewiem na jaki sie zdecydowac.. Zeby mnie w sklepie w balona niezrobili i jakiegos chlamu niewcisneli... Kurcze czy moglibyscie mi polecic jakiego xboxa kupic?? Chodzi o xboxa z kinecktem poniewaz zona chce sobie pograc a przy okazji troche sie poruszac heheh... Prosilbym o szybka odpowiedzzz z gory dziekuje;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
  4. ambasador85

ambasador85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy mam patrzec na date produkcji tego xboxaa jak bede kupowal w sklepie.... Czy te xboxy slim to sa te najnowsze?

Wogole to twoim zdaniem na co zwracac uwage przy kupnie xboxa. Bo dzisiaj z rana smigam do media marktu lub do media expert po xboxa... I niechce gowna jakiegos kupic...

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zazwyczaj w takich sklepach jak Media Markt itp. mają tam najnowsze modele. Tak jak kolega wyżej napisał bierz Xbox 360 Slim 250GB z Kinect. Jak będziesz chciał przerobić konsolę to musisz szukać konsolę wyprodukowaną do 08-2011 :) po tej dacie reszta jest nie do przerobienia na chwilę obecną :) Taką konsolę znajdziesz na allegro :)

6. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Czy konsole wyprodukowane po 08-2011 są nie do przerobienia w żaden sposób ? Mam na myśli flash napędu jak i RGH ?

7. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    RGH zrobisz pod warunkiem, ze nie masz najnowszego dasha. LT niestety nie da sie zrobic.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum