1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qqq, Marzec 19, 2010.

1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam. Chce kupic Xboxa i mam kilka pytan ktore mnie nurtują. Jezeli bym kupil NOWEGO xboxa to jaka bedzie najnowsza data produckji konsoli?? Pytam sie o to poniewaz chce przerobic konsolke a czytalem na forum ze konsole z data produkcji po wrzesniu 2009 roku trzeba ingerowac w konsole, cos lutować itp. Czy to prawda? Interesuje mnie przerobka bez ingeracji fizycznej ( bez rozkrecania lutowania ), tylko przez flash ( czyli aby nie trzeba bylo zrywac plomby ). Czy moze teraz juz we wszystkich konsolach nie trzeba nic lutowac tylko wystarczy flash? Interesuje mnie przerobka 1.61 NS.

Kolejne pytanie. Zamierzam kupic sobie Arcade + dysk z allegro 120/250 GB. Nie chcialbym wydawac kasy na plytki, tylko po prostu zgrac sobie np z PC lub Pendriva gre na dysk konsoli i ja odpalic. Czytalem cos o xbrebooter. Tylko jak to sie instaluje/ montuje? Czytalem ze potrzeba spelniac jakis warunki ze trzeba miec odpowiedni Kelnet ( co to jest w ogole ? ) i inne rzeczy. Czy intalowanie tego jest bezpieczne i gdybym oddal to firmie do zrobienia razem z insatalcja flashu to zrobiliby mi to i nie musialbym bac sie o konsole??

Jak najlepiej kupic konsole? Kupic Nowa w sklepie i przerobic ( tylko co z tym lutowanie i falshowanie -> pytanie 1 i z xbrebooter ? ) czy moze kupic na allegro Arcade troche uzywana z data produkcji nizsza niz wrzesien 2009 ? Chodzi mi to ze chce aby wszystko odbylo sie bez ingeracji fizycznej w konsole ( bez lutowania itp ). Chce przerobic konsole flashem 1.61 NS i miedc tego xbrebooter aby nie potrzebowac wydawania kase na DVD.

Oczywiscie wszystkie przerobki itp dalbym do zrobienia firmie specjalizujacej sie w tym.

Bardzo prosze o odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    XBReboot/JTAG - musisz spełniać warunek taki, że wersja dashboardu nie może być większa niż 7371 włącznie. Przy flashu trzeba ściągać plombę ale nie koniecznie bezpowrotnie :) Najnowsze xboxy mają oczywiście lite-ony v3.
    Co do pytania co warto kupić - jeżeli znajdziesz xboxa z datą wcześniejszą niż wrzesień i nie zajechanego bardzo w dobrym stanie na gwarancji - to pewnie, że bardziej opłaca się tego. Jest spora szansa, że trafisz na Lite-ona v1,v2.

Btw wydaje mi się, że najlepszym flashem teraz jest LT - bez potrzeby patchowania gier a i ponoć na XBL bezpieczne do grania - przynajmniej czysto teoretycznie.

4. Maives

Maives Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak ja bylem ostatnio w MM to konsole byly z pazdziernika;]

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Kup w markecie tylko sprawdzaj daty produkcji. Ja mam arcadke z maja 09 a kupywalem w grudniu 09.

6. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Jak sprawdzic wersje dashboardu ??? I z tym xbrebooter to jest jakies ryzyko przy intalacji ? I jaka jest mniej wiecej cena instalacji tego xbrebooter?
    jestem zainteresowany tym Xboxem. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=967798786 lub http://allegro.pl/item967840002_powystawowa_xbox_360_premium_60_gb_2_gry.html
    ktory oplaca sie brac?? Produkcja 14 lipiec 2009 i sierpien 2009.. Czy bedzie dobry do xbrebooter ? Chcialbym go przerobic 1..61 NS ( moim zdaniem jest najlepszy ) oraz tym xbrebooter.

7. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Odpowie ktos na moje pytania??

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coś się sprzedającemu pomieszało ten 2 xbox to jest sierpień 2008 a nie 2009.

instalacja xbr max 200 zł.

Ps. odświeżamy co 24 godz.

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jesli jakis amator to robi po LPT to moze ci uwalic konsole na amen. Konsola musi byc sprzed 18 czerwca 2009 i dash nie wyzszy jak 7371 i posiadac odpowiednie CB (tego akurat sam nie sprawdzisz). Dasha sprawdzasz tak:
    Imageshack - 36f68df8e678e3b4.jpg - Uploaded by dexxxterek

A moze zainteresowany kupnem gotowej konsolki z XBR?
    Falcon z zasilaczem - 600zl
    Arcade Falcon full komplet - 700zl.

10. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Jestem zainteresowany tylko Jasper'em. Rozumiem co do tego xbr. A czy jest jakis inny sposob na to aby mozna bylo zgrac sobie gre na dysk i nie potrzebowac w ogole plytki DVD ??

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  12. sprinter9613PL

sprinter9613PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kruszwica
    kub arcade najlepiej z początku 2009r.
    (nowe chłodzenie)
    najlepiek kup wersje falcon :D

13. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Falcona nie chce :p Jest za stary juz .....

14. lilulu22

lilulu22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Augustów/Słupsk
    Kup sobie Jaspera np. z data produkcji np. lipiec a kupiony w listopad/grudzień ( wtedy masz używanego 4 miesiące ) Polecam używane i przerobione ( patrz żeby plomby były ) ja kupiłem przerobionego +120gb +10 gierek kopii za 740zł ( gwarancja do 2012+dodatkowy rok na rroda) gierki instaluje na dysku a płytkę tylko używa do odpalenia jej.I chyba przy XBReboot wygasa gwarancja MS (choć tego pewien nie jestem . ) a jeśli wygasa to wolę już się przejść włożyć płytkę i mieć tą gware na X jeszcze . polecam poszukać na allegro w Aukcjach i próbować coś w licytacji zdziałać nie raz widziałem X z blombami , gwara , dysk + ponad 20 gierek w cenach coś koło 750+zł... Licząc ze elite kosztuje coś koło 950zł + przerobienie go + dodatkowe płytki to chyba się opłaca...A kupując nowe i tak po otwarciu konsola straci na cenie , więc chyba lepiej kupić Jaspera używanego jak i tak chcesz przerobić.

Wczytywanie...

Poleć forum