1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Efex, Marzec 31, 2012.

1. Efex

Efex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam zamiar kupić xboxa i chciałbym podłaczyć go pod ten monitor: LG Flatron E2240S - opis, informacje, dane techniczne produktu jak widać nie ma on złącza DVI, ale wyczytałem że są 2 opcje aby taki monitor podłączyć z konsolą:
    1. Kupno specjalnego kabla od M$
    2. Kupno takiego kabla jeśli konsolka posiada wejście HDMI: KABEL HDMI-VGA XBOX360 - GWARANCJA - SKLEP! (2224305030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I teraz moje pytanie odnośnie 2 wariantu, czy to będzie działało z tym monitorem? Czy będą występowały opóźnienia, będzie gorsza grafika czy coś w tym stylu?

Pozdrawiam. :smug:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie będzie żadnych opóźnień w obrazie jeśli podłączysz xboxa kablem hdmi - vga. Sam mam taki kabel i obraz jest bardzo ładny, nie widzę różnicy z kablem hdmi-dvi. Kupuj śmiało ten kabel, musisz oczywiście zakupić jeszcze: Adapter PRZEJŚCIE gniazda JACK 3.5 - 2x RCA CHINCH (2187879969) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Innaczej nie będziesz miał dźwięku bo VGA ani DVI dźwięku nie przenosi. Jak to podłączyć? Bardzo prosto. Kabel microsoftu dodawany do konsoli - ten z 3 złączami - białym żółtym i czerwonym oskubujesz z obudowy żebyś mógł ten kabel oraz kabel hdmi wsadzić jednocześnie do konsoli. VGA wpinasz do monitora a biały i żółty chinch wpinasz do przejściówki z allegro którą podałem. Na koniec podpinasz przejściówkę mini jackiem do głośników i gotowe.

4. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jeśli nie chcesz kombinować z obieraniem kabla itp to wybierz obcję nr 1 i kup samą przejściówkę z dvi na vga bo w tym kablu masz osobno dźwięk a obraz nadal jest HD

5. Efex

Efex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Rainbowek

A może mógłbyś zrobić zdjęcia jak to wygląda, bo jednak nie za bardzo rozumiem... :)

6. marcinek74-10

marcinek74-10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przepraszam za słabiutką jakość zdjęć ale myślę, że załapiesz schemat.

Zasilacz podłączasz normalnie. Jak już odpalisz konsolę wchodzisz w ustawienia i ustawiasz największą możliwą dla twojego monitora rozdzielczość.

Wczytywanie...

Poleć forum