1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie xtreme

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez activ, Maj 4, 2009.

1. activ

activ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siem-ce
    Witajcie.

Mam do was pytanie czy xtreme 53 jest najnowszym softem ?? i czy xtreme obsługuje wav3 ?? Pytam się bo mam ixtreme 1.51 a i tak nie chce mi się grać online (jakoś mnie to nie bawi) a mam nowe gry z wav3 i niechał bym żeby mi nie chodziły, i też dlatego że chce pograć w gry z xbox'sa 1 które mam a nie będę je zagrywać na DVD+DL (szkoda kasy).

Z góry THX

P.S ściągłem softa z xbins i mam tam takie pliki xtrem53a.bin xtrem53b.bin xtrem53c.bin xtrem53d.bin jaki plik mam wybrać ?? I czy flashuje się go tak samo jak ixtreme 1.51 (z biosa) ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecież ixtreme 1.51 obsługuje wave3 ? to po co chcesz zmieniac firmware? ??

4. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Xtreme jest to najstarszy soft jaki wyszedł , nie obsluguje on lite-ona , i jeszcze wiele pierdół

5. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    szczerze mówiąc nie rozumiem twojego pytania activ,jak nie chcesz grać online to po prostu odłącz kabel od neta z konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum