1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie odnosnie zablokowania xbox live (ręcznie)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Draptol787, Grudzień 15, 2012.

1. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Zablokowałem sobie xbox live przez zaporę rodzicielską i mam pytanie. Nie wiem czy moja konsola oflagowana czy nie grałem kiedyś an fali banów a miałem przeróbkę i do tej pory nie odważyłem sie jej podpiąć do neta ale znowu chce mi się pograć przez multi no i przez xlink kai. Nie chcę by moje konto się łączyło z LIVE.
    Pytanka.
    1. Czy ta blokada wystarczy by się nie połączył jak podepnę kablem ją do routera
    2. Czy jak nawet to zablokuje i się nie połączy to jest możliwość że jakbym miał oflagowaną to mi wyskoczy piękny komunikat i będę w dupce :/

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Wczytywanie...

Poleć forum