1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie zakupu konta z grą na Allegro

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez raggatwins, Kwiecień 1, 2016.

1. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Cześć,

obecnie na swojej konsoli mam 2 profile, na jednym mam xbox gold, a z drugiem gram po live. Jedno konto tam gdzie jest gold prawdopodobnie ustawione jest jako domowe i teraz pytanie czy jak kupie konto z grą z Allegro to będę musiał ustawić na nim, że jest domowe więc jednocześnie strace dostęp do gold na pozostałych kontach? Jest jakas mozliwosc zebym sciagnal gre i mogl korzystac z golda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Możesz nawet 1000 kont domowych ustawić na raz... wszystko będzie działać.

4. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz mieć kilka kont ustawionych jako domowe .

5. raggatwins

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    No i taka odpowiedz mi sie podoba Panowie, dziękuje i wasze zdrowie :)

a jeszcze jedno pytanie - jezeli w opisie aukcji jest napisane ze nie mozna ustawic konta jako domowe, to tak naprawde jak sciagne tą grę to bede mial do niej dostęp pozniej czy roznie z tym bywa?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Kwiecień 1, 2016
  6. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli ustawisz ją jako domowa koleś może zmienić Ci dostęp do konta i już nie zagrasz.
    Lepiej kupować konta ze wszystkimi danymi plus mail zabezpieczający( chociaż i tak jest ryzyko że konto zostanie zbanowane przez MS)

7. raggatwins

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    ok dzięki, już wszystko wiem, Pozdrawiam :)

8. raggatwins

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    kolejne pytanie - czy jak pobiorę z grę z konta, które ustawie jako domowe, a następnie je usunę to jest ryzyko, że kiedykolwiek mi ta gra zniknie bo np właściciel konta zmieni dane dostępowe?

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli właściciel konta zmienia hasło to gra przestaje działać.

10. raggatwins

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    lipa.. to po co kupowac gry na allegro jak sprzedawca daje gwarancje miesiąca? Mam wydać 70 zł na grę, do której mogę mieć dostęp tylko przez miesiąc?

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No możesz zawsze ja kupic za 200+ możesz poszukać sposobu by kupic taniej a legalnie , możesz tez kupic konto z zapasowymi passami wybór jakiś zawsze masz

12. krzys1190

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Też się zastanawiam jakim trzeba być człowiekiem by kupować dostęp do konta za np. 110zł bez gwarancji.. Przecież sprzedawca może zmienić hasło nawet i godzinę po podaniu danych i nic mu nie zrobisz a za negatywny komentarz jeszcze zrobi spór allegro. Sam zacząłem kupować konta bo na grach Xbox-owych się dużo traci ja średnio 50zł do tego prowizję allegro i latanie po pocztach ale ja to biorę konto z gwarancją na 3/5/6 miesięcy więc te np. 60zł to raptem 10zł miesięcznie i gram spokojnie a jeszcze takie konto mogę komuś odprzedać z czystym sumieniem i każdy zadowolony.

Co do kont z grami na własność to bym ich unikał bo na bank coś tu śmierdzi nawet na przewalutowaniu nikt nie zarobi na tyle by sprzedać nową grę za np. 120zł gdy normalnie kosztuje 240.

Lambo69 lubi to.
  13. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Nigdy nie ma pewności na jakie konto się trafi. Jeśli było płacone kradzioną kartą to pewnie kiedyś je zablokują. Czasami szybciej, czasami wolniej, a taką gwarancję co oni dają to można w buty wsadzić. Dodatkowo jak ma lewe konto allegro (można kupić w darknecie na torze :p ) to nawet nie ma komu w mordę dać...

14. krzys1190

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Lepsza taka niż żadna bo jak konto nagle przestanie działać to piszesz i dostajesz drugie - oczywiście ważne jest też konto na allegro takiego osobnika ja wyczaiłem takiego co handluje tym od kilku lat i ma same pozytywy a to o czymś jednak świadczy.

15. raggatwins

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    musze sprobowac z zakupem gier na zagranicznych marketach - Brazylia, Argentyna czy Rosja. Z tym, że GTA 5 wszędzie jeszcze około 200 zł kosztuje..
    Drugą opcją to można z kimś stąd na spółkę kupić grę w wersji cyfrowej.

Wczytywanie...

Poleć forum