1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie zakupu Xboxa 360

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Harc., Kwiecień 1, 2015.

1. Harc.

Harc. Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Czy mogę jeszcze gdzieś kupić nowego Xboxa 360 Slim 4gb, wszędzie tylko wersje E a one kompletnie nie podpadają mi to gustu.
    Jakby ktoś coś wiedział to proszę dać mi znać .
    Z góry dziękuję !

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Szczerze mówiąc nie opłaca się już kupować NOWEGO Xboxa 360 tym bardziej 4 gb. Polecam zakupić jakiegoś używanego w dobrym stanie ;)

Harc. lubi to.
  4. Harc.

Harc. Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak wiem że się nie opłaca. Ale chciałbym kupić taką wersję i dołożyć dysk 250gb, czemu ? bo miałem kiedyś taki zestawik ale musiałem sprzedać :< teraz mam trochę grosza i chciałbym "reanimować" mój były zestaw :)

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Ale ceny nowych 360 oscylują w granicach 900 zł a wystarczy dołożyć 400 i masz nową generację . Szczerze mówiąc bardziej całował bym w używanego 250gb z kilkoma grami niż nowke . Ale to moje zdanie

Wczytywanie...

Poleć forum