1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnosnie zestawu xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damus93, Marzec 15, 2011.

1. Damus93

Damus93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

A więc przejdę do rzeczy i odrazu zapytam

czy takie wyposażnie kiedyś w xboxach bylo?? X BOX 360 ,120 HDD UŻYWANY STAN BDB ŁÓDŹ (1498149064) - Aukcje internetowe Allegro

JAk gadałem z gościem to o mocy na zasilaczu napisał 200-240v 2.5a 175w ,a rok produkcji 2006 bez hdmi ,ale 120 GB HDD.
    Więc mam pytanie czy wy byście kupili coś takiego??Jaka to jest wersja??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wg. daty produkcji jest to Zephyr/Xenon a wg. zasilacza Falcon :p Ja bym nie ryzykował - lepiej poszukaj tu na forum w dziale giełda ofert :) Kup Jaspera i będziesz pewny

4. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko inne, pad konsola zasilacz przejsciowka z angielskiego do tego lombard. Odpuść sobie

5. Damus93

Damus93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Widze ze konsola przywieziona z Anglii, tam takie konsole oddaja za grosze lub calkowicie za darmo - odpusc se

7. Damus93

Damus93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i odpuściłem.Szukam jakiejś konsoli do 400zł ,ale nic nie ma;/Sprzedam/zamienie PSP 3003

8. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Szczerze to do 400 zł będzie ciężko. Sam kiedys szukałem takiej i niestety, albo jakieś zepsute albo naprawiane 5 razy. Sam dałem się nabić w butelkę i kupiłem konsole premium z całym wyposażeniem. Po 3 miesiącach wyskoczył e74 i w serwisie okazało sie że była naprawiana ok. 3-4 razy. Naturalnie w opisie aukcji nie było nic o tym napisane.Naprawili mi ją i po przyjsciu do domu po ok. 5 minutach grania zawiesiła sie i wyskoczyły 3Rrod. Odrazu ją sprzedałem za 200 zł na allegro.Radze Ci żebyś uzbierał więcej bo takie napalanie sie tylko źle robi.

Wczytywanie...

Poleć forum