1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Pad-Dlaczego tak tanio?Aukcja

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Creed, Lipiec 15, 2010.

1. Creed

Creed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wziąść na PSP?
    Siema napisałem temat w dziale dla świeżaków a już świezakiem nie jestem noi dostałem warna i mod zamiast przenieść tematu gdzie trzeba to usunął:( A więc
    Jeżeli tutaj tez nie pasuje to modzie zrozum to i przenieś temat

A więc moje pytanie brzmi następująco

Jak myślicie dlaczego pad oryginalny blister+Ta przejściówka żeby chodził na PC jest za tak niską kwote 110zł? Przecież ta sama przejściówka kosztuje z 60 zł a nowy pad...

Link do aukcji

109zł !! MICROSOFT XBOX 360+PC ORYGINAŁ_BLISTER (1149686780) - Aukcje internetowe Allegro
    Co o tym uważacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak tanio bo moze chce szybko sprzedac jak sie boisz to wez paczke za pobraniem i bedziesz mogl sobie przed odbiorem sprawdzic co tam jest

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Bierz, bo się nawet opłaca kupić i sprzedać osobno. Chyba to kupie i tak zrobię. A rzeczywiście tanio.

Wczytywanie...

Poleć forum