1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie: PHILIPS HTS 3154

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vagner, Sierpień 1, 2008.

1. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Pytanie, mam do was, posiada, lub posiadał ktoś ten o to zestaw PHILIPS HTS 3154,a moze się orientuje ktoś jak sprawował by się, przy pracy z xboxem ??? Pytam bo moge za naprawde nie wileke pieniądze, kupić nowy zestaw, tego kina, dlatego chce się upewnić, w opisie na ceneo, pisze że ma złącze hdmi, ja na zywo jakoś go nie widziałem :-\, szkoda też że nie ma optycznego wejścia, audio ale...nie wiem, nie wiem, doradźcie. Będzie dobre? Będe miał problemy z podłączenie do xboxa?

http://www.ceneo.pl/608122

Wczytywanie...

Poleć forum