Pytanie początkujacego

Xbox360!

Użytkownik
Użytkownik
Witam , sciagnelem sobie gre call of duty 5 world at war i po wypakowaniu wszystkie dwukrotnie teraz zostały mi 3 pliki.
Jest to archiwum rar(prawdopodobnie obraz) all-codwaw i waży ponad 7,5GB
Jest tez plik dvd o wadze 1kb
i dokument alltars czy jakos tak,
i teraz pytanie, co musze wypalic na plytke aby chodziła ? tylko ten obraz 7,5gb czy jeszcze cos ? czytalem poradniki ale chce sie upewnic, bo mam tylko jedna plytke i nie chce jej zrypać :D
Prosze o pomoc :)
 

chomik01

Banned
Użytkownik
Musisz nagrać .dvd i gre najpierw sprawdź dwoma programami czy jest wszysko ok masz w poradnikach iso napisane wszystko ;] dziękuję
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
kliknij na plik DVD,zacznie się nagrywanie
Nic nie musisz sprawdzać teraz każde gry mają Steal patch,i nawet jak mają kreona to nic się niestanie jak masz przeróbkę Ixtreme
 

nike

Banned
Użytkownik
aha czyli dvd tylko się nagrywa tak? jak umnie jest coś takiego http://i39.tinypic.com/2m61ifs.jpg to tylko ten plik się nagrywa a iso nie tak?
 

Xbox360!

Użytkownik
Użytkownik
programami sprawdzałem, miałem bad kreona ale zreperowałem, czyli te 2 pliki na plytke verbatim wrzucic i bedzie działać ta ? Bo jak nacisne ten plik dvd to sie otwiera odtwarzac muzyki, nie wiem czemu ale system widzi go jako plik muzyczny
 

nike

Banned
Użytkownik
nie!! tylko plik dvd nagrywasz otwórz sobie img burn i nagraj tylko i wyłącznie ten plik dvd tamtego iso nie! tylko plik dvd sam nagraj
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
nike nagrywa się tylko przez plik DVD.
Masz zainstalowanego imgburna??
 

Xbox360!

Użytkownik
Użytkownik
nie!! tylko plik dvd nagrywasz otwórz sobie img burn i nagraj tylko i wyłącznie ten plik dvd tamtego iso nie! tylko plik dvd sam nagraj
ten plik 1kb jest grą ? :confused:
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj przez DVD i będzie dobrze!!Każdy tak nagrywa!
 

pawel92g

Użytkownik
Użytkownik
Tak to jest. Też byłem zdziwiony jak pierwszy raz nagrywałem. Nagraj .dvd i luz.
 

nike

Banned
Użytkownik
czyli wystraczy sam ten plik dvd co ma 1KB nagrać i to będzie gra?
 

pawel92g

Użytkownik
Użytkownik
Tak ! :d
 

nike

Banned
Użytkownik
aha ok dzięki.
 

Xbox360!

Użytkownik
Użytkownik
ok nagrywa sie, dzieki wszystkim za pomoc :)
 

chomik01

Banned
Użytkownik
No mi nie podziękowałeś ;/ to widze że mi nie dziękujesz za pomoc
 

pawel92g

Użytkownik
Użytkownik
A czy to ważne czy kliknie dziękuję ? zbierasz to :D ?

Ja się ciesze, że mogę pomoc innym, tak jak inni mi kiedyś pomagali.
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam ci clona wypaliłem nim ok 50 gier i wszystko chodzi tak jak należy. Obsługa programu też jest banalna.
 

Xbox360!

Użytkownik
Użytkownik
No mi nie podziękowałeś ;/ to widze że mi nie dziękujesz za pomoc
Po prostu przeoczyłem, zreszta stosunek do tego typu rzeczy mam taki jak kolega 2xup :)
 

Do góry Bottom