1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie początkującego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Laga, Grudzień 29, 2011.

1. Laga

Laga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xboxa 360 4 slim, nowego. Chciałabym zagrać na xbox live, ponoć dla pierwszych 3 kont czy jakoś tak jest konto gold przez miesiąc. Jeśli nie- wyprowadźcie proszę z błędu. Słyszałam też coś o rejestracji konsoli, ale nie wiem co, jak, gdzie i w ogóle po co to. No i nie chciałabym stracić tego gratisowego konta gold. Napiszcie proszę, co krok po kroku powinnam zrobić, by móc używać konto xbox live gold (tłumacząc wszystko, bo jestem zupełnie zielona). Dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1konto=1miesięc golda po miesiącu jest z konta free jaki nie kupisz golda (na free nie można grać multi)
    i możesz 3takie konta założyć

4. Laga

Laga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za info, ale nadal proszę o opisówkę co trzeba zrobić :)

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    podpiąc xboxa do internetu tylko

6. Laga

Laga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdziłam połączenie, wszystko ok, net jest. Ale jak wchodze w grze xbox live (Ea sports MMA) to każe mi utworzyć konto, a jak już utworze i zaloguje się i wchodze w gre, to znów jest, że mam utworzyć konto...

7. Laga

Laga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem nadal co mam zrobić. Muszę gdzieś miec konto internetowe założone, żeby mi ten live chodził? Czy co? Chłopaki, nie dajcie mi się dłużej samej głowić, bo nic nie wymyślę, a tylko głowa zacznie boleć . :D

Wczytywanie...

Poleć forum