1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie podstawowego laika

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kipomek, Grudzień 20, 2010.

1. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    siemka. niedlugo bd mial router, wszystkie te sprawy. chcialbym zagrac na xlink kai'u. z tym wiaza sie 2 pytanka.
    1. przeczytalem, ze mozna grac tylko, jezeli ma sie ping ponizej 30... mam ok. 115, lecz w cs wykrywa mi po ok. 60... da rade zagrac?
    2.konfiguracje xlink kai'a przeprowadza sie na komputerze.. jak mam grac przez internet? polaczyc konsole z komputerem przez ethernet, czy konsole do routera?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misieksc

Misieksc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    tak to prawda musisz mięć nie więcej niż 30 ms ping inaczej będzie ciężko się połączyć natomiast w dużej mierze twój ping będzie zależał od łącza osoby hostującej grę

Podłączasz konsole i komputer do routera konfigurujesz ip na obu sprzętach aby znajdowały się w tej samej sieci i się widziały nawzajem odpalasz xboxa potem kaia i smigasz ;)

P.S zajrzyj na forum na stronie myXlink :: Twoje centrum inforamcji o XLink Kai tam w poradnikach masz fajnie opisane w 6 krokach co i jak krok po korku robić i konfigurować

4. MrCrowley

MrCrowley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jaki masz net dokladnie?

5. Misieksc

Misieksc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    jeśli chodzi o mnie to moje łącze jest z prywatnej firmy sychroniczne 5 Mb / 5 Mb

Wczytywanie...

Poleć forum