1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Problem Porada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Killaz, Kwiecień 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Killaz

Killaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mianowicie mam oryginalnego nieprzerobionego XBOX 360 Slim. Jakieś pół roku temu zakupiłem FFXIII grałem w niego z miesiąc wyjechałem do poznania i zgubiłem 2 płyte od owej gry która jest wydana na trzecha płytach. Nigdy nie korzystałem z internetu w xboxsie i moje pytanie jest takie.

Czy jest możliwość ściągnięcia 2 płyty bądź całej gry z Internetu z xboxa ? Dodam, że mój final fantasy kosztował 250 zł jak kupywałem go oraz nie rejestrowałem go a widzę, że gry na Xboxa mają też swój klucz rejestracyjny, myślę, że jest tylko po to by ściągnąć dodatki.

Jeżeli jest jakiś sposób, żeby odzyskać 2 płyte będę wdzięczny bo nie chce wydawać drugi raz kasy na tą gra a gry na xboxa są drogie w polsce :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    no to chyba wydasz kase bo nie ma tej gry w market place a nawet jak jest to cała wersj a nie podzielona na części

4. Killaz

Killaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No cała też może być ale ja nie chce za nią płacić tylko ściągnąc moją wersję za pomocą mojego klucza jeśli istnieje taka możliwość.

5. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    na market place nie ma final fantasy a ten kod to jest chyba na dodatki a nie na gre

6. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie