1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie proste (czy można się pozbyć 2 płyty z zakładki gry xbox 360)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mim123456789, Wrzesień 30, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mim123456789

mim123456789 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Informacje o konsoli:

-Mam konsole Xbox 360 Slim 4GB i dysk HDD o pojemności 750 GB. Konsola ma przeróbkę RGH/JTAG.
    -Freestyle Dash Version: 3.0b Rev 775
    -Interfejs główny konsoli: 2.0.16537.0

Chodzi mi o to, że posiadam gry 2 płytowe takie jak:" Far Cry 3", "Max Payne 3 ", "Mass Effect 3", "Halo 4", "RAGE" itd. czy trzeba zawsze wgrywać 2 płyty czy np wystarczy z jakiejś płyty (odpowiedniej) wyciągnąć za pomocą programu "Xbox Image Browserv" folder o nazwie "content" i na kompie przerobić go przez program "360 Content Manager" a na Xbox'sie "XM360" (tak jak w przypadku battlefielda 3 , Forzy Motorsport 4), gdyż denerwują mnie 2 takie same okładki w zakładce "Gry xbox 360" na konsoli. Dodam jeszcze że chodzi mi tylko o grę single player.

Wiem że niektóre gry są podzielone singiel/multi tak jak "Assassin Creed 3" ale co do tych gier: " Far Cry 3", "Max Payne 3 ", "Mass Effect 3", "Halo 4","RAGE" to nie jestem pewien.

z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Y > move game > no section

Btw. Szukaj następnym razem, bo na forum już nie raz było takie pytanie!

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  4. mim123456789

mim123456789 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha ok.Wielkie dzięki a jak byś mógł mi jeszcze powiedzieć jak się przywraca te okładki które się wyrzuciło??

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przywraca się z przeglądarki na PC, łącząc się z FSD..

Zamykam, bo temat ruszany nie raz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum