1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie proszę o odpowiedż.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Młody, Styczeń 27, 2009.

1. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ..::Kraków::..
    Mam takie pytanie chodzi mi oto że jak zakupie kabel ten:KABEL VGA XBOX360 do MONITORA LCD PROJEKTORA od SS (524389847) - Aukcje internetowe Allegro

i kupię też to:Adapter VGA/SVG/XGA Żeńsko Żeński 15PIN (485056408) - Aukcje internetowe Allegro

to wtedy podepnę monitor CRT i chodzi mi oto czy grafika na monitorze CRT będzie lepsza niż np na Telewizorze Philips 26 cali nie płaski tylko z tą paką z tyłu

i tu pytanie:

To grafika będzie według was lepsza na Monitorze czy telewizorze

aha monitor mam: LG 17 Cali CRT

proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grafika na monitorze będzie lepsza niż na zwykłym, kineskopowym tv.

4. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Moim zdaniem grafika będzie odrobine lepsza na owym monitorze, aczkolwiek bedziesz miał obraz z dwoma paskami jeżeli monitor nie jest panoramiczny. Najlepszą radą przyjacielu dla Ciebie bedzie po prostu to, abyś uzbierał sobie na jakiś niezły np 32 calowy telewizor LG w HD. Taki w zupełności Ci wystarczy,a jest to wydatek na około 1300-1400 złotych (xbox nie wyświetla full hd więc droższego kupować nie ma sensu, za kilka lat można będzie kupić następny w full hd także za małe piniądze). Ewentualnie jeżeli taka kwota to zbyt duży wydatek, uzbieraj na jakiś porządny panoramiczny monitor nie mniej niż dziewietnasto calowy. Także nawet niezłe rozwiązanie, a takie monitorki nie są wcale drogie. Wybrać musisz teraz sam... a do momentu nim uciułasz kaske, ja jednak grałbym na telewizorze, zawsze to więcej cali i wygodnie możesz rozsiąść się na kanapie...

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    jak kolega napisal wyzej...w zupelnosci sie zgadzam..... granie na monitorku 17 cali czy na zwyklym tv to wielka lipa....... radosc bedziesz czerpal dopiero po zakupie jakiegos tv minimum 32 cale.... az zal podpinac xboxa do 17stki czy do zwyklego tv..to jest profanacja:)

6. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    o kur... żebym kupił sobie z płaskim telewizor to musiałbym mieć w hu.. kasy a ja mam tylko na xboxa ale z tego co się dowiedziałem to jak podłącze do monitora to grafa będzie jeszcze lepsza niż jak się gra na kompie. Co do telewizora z płaskim ekranem tata powiedział ze nie będzie kupował plazmy bo to się jebi.. i potem kur.. nie da się naprawić wiec będę pykał na monitorku zresztą czy ja tu pisałem o kupnie telewizora? chodziło mi tylko o poradę ale kto jak kto ludzie zawsze coś innego dopiszą.

7. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie przeklinaj tyle bo to forum publiczne

8. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wiem ale denerwuję mnie to jak ktoś piszę o czymś innym niż temat jest!

9. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Dostałeś odpowiedź na swoje pytanie, czyli na temat z posta, więc o co sie pultasz chłopaku? Ludzie uprzejmie daja Ci dodatkowe rady, abys mógł faktycznie wykorzystac swoją konsolę i cieszyć się grafika w hd. Jaką rozdziałkę ma ta Twoja 17,1024x728? Chcesz to graj na niej,grafa bedzie lepsza niz na tym tv co posiadasz,ale dla mnie tyle cali to stanowczo za mało i dodatkowo bedziesz mial na niej czarne pasy...i przepraszam najmocniej za dodatkowe rady...moge je skasować jeżeli zechcesz...

10. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    a z jakiej racji będę miał czarne pasy?

11. stik

stik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a z takiej ze monitor masz 4:3 a xbox wyswietla grafike w 16:9 tak mi sie wydaje :)

12. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    a jak duże te pasy będą? całą grę zamarzą?

Wczytywanie...

Poleć forum