1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie przerabiac czy nie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mattq, Wrzesień 8, 2010.

1. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    witam moej pytanie brzmi czy przerabiac konsole czy nie . jestem w stanie wydac mies. 80zl na gry czy oplaci mi sie to czy lepiej rpzerobic i na piratach smigac

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    80zł to jest tak jedna używana gra na miesiąc.
    Sam sobie odpowiedz czy Ci to wystarczy.

4. Michunio

Michunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    1 gra miesięcznie i bezpieczne granie na xbox live, albo kilka gier miesięcznie i wszędobylskie łapska microsoftu sięgające po banhammera. Twój wybór. Chyba że będziesz grał offline ^^'

5. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1 uzywana gra miesiecznie. live box tez nie jest za darmo. a w gry za 80 zł czyli sprzed roku albo 2 ciekawe ile osob gra online. powiedzmy w taka nba 2k8 albo 2k9 skoro wyszła 2k10 a niedługo 2k11:D:D mysle ze ciul mu z grania online chyba ze znajdzie ludzi co chcą grac w starocie:D

6. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Ja bym nie przerabiał. Kupisz grę za 80zł, przejdziesz ją w kilka dni, sprzedasz ją kilka złotych taniej i kupisz następną za te pieniądze. Po miesiącu dodatkowe 80zł dokładasz do puli i stać Cię na coś lepszego.

7. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    To nie zda egzaminu. Kazdy kto wychodzi z zalozenia, ze wystarczy mu jedna gra na miesiac i gdy sobie ja przejdzie to ja sprzeda bardzo szybko zmieni zdanie. Nie ma mozliwosci grania caly miesiac po kilka godzin dziennie w jedna gre. Juz lepiej poswiecic Xbox Live i przerobic, ale grac w to co sie chce i na co sie ma ochote !

8. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    co ty 1 gra. Nic z tego ja posiadam 23 tytuły i czasami nie mam w co grać pomimo że żadnej jeszcze nie przeszedłem i gram np. tylko w ok 10 gier bo reszta nudna. Nie wyobrazam sobie posiadać tylko 1 grę i tylko w nią grać. Nie zastanawiaj się nawet przerabiaj kup jednorazowo 20 płyt Verbatim i nagrywaj nagrywja i jeszczce raz bój się bana :D Ja gram od pół roku w encie i brak bana oczywiście zdaje sobie sprawę że keidyś on będzie ale trudno.

9. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    1 gra juz stara czy z ok 30 nowosci tak z tasmy ja juz bym sie nawet nie zastanawial ...

10. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    Chopak przerabiaj i tu sie nie ma co zastanawiac,jak chcesz grac w oryginaly to kup ps3...na ixa decyduje sie grono ludzi ktorzy nie chca przeplacac za to samo...mam na mysli ze ix jest tanszy,przerabialny i nie odbiega z grafa od ps3...pozdro

11. eSKaeN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Ja mam 3 stałe gry (BC2, Tekken 6, Red Alert 3), w które gram cały czas na lajwie i nie nudzą mi się. Oprócz tego kupuję gry na singla, przejdę je i od razu sprzedaję. :)

12. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Przerób , taki wydatek jak 80zł na miecha to mało :< opłacić live i kupić grę ciężko by było:(

13. eSKaeN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    130zł na rok to nie jest dużo.

14. Bułka1992

Bułka1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    80 zł to na Verbatimy będziesz miesięcznie wydawał przy przerobionej konsoli

15. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    sa jeszcze piraci, ktorzy zula na jednego verbatimka! to jest dopiero!
    nie przerabiaj, gry nie sa takie drogie, a jesli zalezy ci na nowosci to uzbieraj i kup.. co z tego,ze popiracisz.. pograsz na live, dostaniesz bana, kupisz 2 konsole za 500zł? i po co? a tak to.. 2-3 gry na miesiac ja mam np. (dead space do singla, cod mw do multi,fifa 08 do multi) - kosztowało mnie wszystko ok.100zł - tak drogo? nie jestem dorosly,mam dopiero 16 lat ale zarabiam na siebie i kupuje gry,zamiast piracic;p

16. D@niel808

D@niel808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    NIE PRZERABIAJ! Ja przerobiłem i wiem że popełniłem błąd! Teraz zmieniam mojego xa na innego i będę grał na orginałach!

17. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli grasz mało , jakieś 1,5 h dziennie i masz inne obowiązki , to ja nie widzę sensu przerabiania. Dobrze poszukasz to i na allegro tanie gry kupisz. Naprzykład ja ostatnio kupiłem nowego AC2 za 65 zł , a też stary nie jest. Sam nie przerabiałem , mam X360 2 lata i jest git. Na nudę w grach nie narzekam. Jedyna zasada jaką trzeba się kierować nieprzerabiając to kupować gry tylko te , na których naprawdę Ci zależy i które oferują zabawę na długie godziny. Twój wybór.

18. Arkas

Arkas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie przerabiaj ja przerobiłem i teraz żałuje i musze sobie kupić nowego x'a :)

19. Suguru

Suguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zadaj sobie pytanie czy bedziesz gral przez neta... Jesli nie, to mozesz przerabiac...

20. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak się kupuję oryginał to się człowiek zastanowi 10 ,albo i 20 razy ,zainwestuj w Call of Duty xxx i cos jeszcze byle tylko był multiplayer ,i grasz w taka giere po nacie nawet 2 lata

21. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na twoim miejscu bym nie przerabiał. Za 80 zł idzie wyrwać młode tytuły :) i grasz sobie swobodnie na Xbox live bez obawy czy dostanie bana czy nie :) Decyzja należy do ciebie :)

Wczytywanie...

Poleć forum