1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie przeróbka.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mehi, Listopad 21, 2010.

1. Mehi

Mehi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Otóż mam przerobioną konsole na iXtreme 1.4. Chciałbym sam zupgradować sobie iXtreme do nowszej wersji. Próbowałem szukać poradników lub podobnych tematów ale może jestem ślepy ale się nie natknąłem. Ktoś mógłby coś podrzucić jakiś link? Doczytałem, że upgrade jest łatwiejszy niż pierwsza przeróbka i potrzeba do tego mniej sprzętu to prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stalowka1938

Stalowka1938 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm ja ci nie polecam zmieniane na nowszy ixtreme

4. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Znaczy nie polecasz przeróbki? Czy nie polecasz przerabiania?
    A propos tu masz poradniki(oświecam cię odzyskaj wzrok!):
    http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html
    http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/[tutorial]-flash-lite-0n-v3-[83850cv2-93450c]-47607.html
    Ale jak nie wiesz jak do tego podejść to zostań w miejscu bo możesz sobie popsuć konsole

Wczytywanie...

Poleć forum