1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie przróbka napędów-Hitachi

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Coller22, Styczeń 8, 2013.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam mam pytanie czy jest jeszcze inny sposób żeby zflashować napęd Hitachi w jungelflasher ?Bo jedyne na co trafiłem na forum to poradniki http://xboxforum.pl/artykuly-206/flash-hitachi-0078fk-969/ oraz http://xboxforum.pl/artykuly-206/flash-hitachi-v46-v47-v59-890/ a wiem że jest jeszcze dodatkowo nowe Lt dla tych modelów.
    Proszę o pomoc w wyjaśnieniu oraz jeśli można odesłanie do poradnika który jest oparty na działaniu w jf
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
  4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wszystko ładnie opisane ale szkoda że po angielsku niektórych rzeczy nie da się zrozumieć.
    EDIT1
    Poszperałem trochę i znalazłem takie coś
    "#4.3 Hitachi [HIT]

1. Majac podlaczony naped odpal JF, przejdz do zakladki Hitachi GDR-3120L i z wysuwanej listy portow wejsc/wyjsc [I/O Port] wybierz port na ktorym masz podlaczony naped przez kabel SATA. Zalecane jest tez uzywanie WinAPI zamiast PortIO, jako, ze ten drugi moze robic problemy z napedem Hitachi.

2. Zeby cokolwiek robic z oprogramowaniem Hitachi musimy ustawic naped w tryb B [ModeB]. W tym celu klikamy Send Mode B, czekamy az proces skonczy. Teraz naped powinien byc widoczny w Windowsie, jak kazdy inny naped optyczny.

3. W okienku 'Drive Revision' ustalamy firmware napedu, ktory musi zgadzac sie z tym, ktory widzimy w "f/w rev:" w okienku Port Properties. Dla FW do 78 przechodzimy do punktu 4, dla FW 79 przechodzimy do punktu 5 [a potem 6]. Majac FW 78 przechodzimy od razu do punktu 6.

4. FW 32/36/40/46/47/58/59
    Majac naped w ModeB i majac ustawiony rodzaj oprogramowania [46/47/etc.] z Flashing Options wybieramy Dump Drive, a z Transfer Method wybieramy Mode Select po czym klikamy na Read to Source. Zapisz wynikowy firmware w bezpiecznym miejscu. Przechodzimy do punktu 7.

5. FW 79
    Najpierw musimy sciagnac obraz plyty audio stąd, wypalamy ja uzywajac IMGBurna pobranego stąd. Wkladamy plytke do czytnika Hitachi i klikamy w przycisk 79Unlock w JF. Jezeli przedtem odpalil Wam sie WindowsMediaPlayer czy inny crap, wylaczcie go przed kliknieciem w JF. Po udanej procedurze, tacka z plytka powinna wyjechac, zaraz po tym przechodzimy do punktu nastepnego.

6. FW 78/79 [odblokowany]
    W Transfer Method wybieramy RAM Upload a we Flashing Options wybieramy Dump Drive. Klikamy w Read to Source, zachowujemy firmware w bezpiecznym miejscu.

7. Czas na flashowanie napedu. Do tego celu, musicie miec paczke z firmware'ami w katalogu 'firmware' w katalogu JungleFlasher. Naped musi byc w Mode B, zebysmy mogli flashowac naped. Z opcji Flashing Options wybieramy Flash iXtreme po czym klikamy w przycisk Flash Hacked f/w. Krotko po tym wyskoczy monit, zeby zapisac plik - zrobcie to. Potem JF wykona test stabilnosci, to normalne a po zakonczonej procedurze po prostu kliknijcie Yes. Po tym kroku JF przejmie dowodzenie, sflas***e naped i zweryfikuje nadpisane dane. Gotowe "

Czy takie coś ma szanse powodzenia ? może ktoś mi wytłumaczyć ten linię "Z opcji Flashing Options wybieramy Flash iXtreme po czym klikamy w przycisk Flash Hacked f/w" w Jf nie zauważyłem jakoś tej zakładki

Wczytywanie...

Poleć forum