1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Rodzica - przed zakupem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jajkos, Październik 7, 2014.

1. jajkos

jajkos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

Chciałbym zakupić mojemu 7 letniemu synowi konsolę x-box one. Obecnie bawi się na grach: minecraft, ryman legends, różnych wersjach lego i angry birds na PC.
    Chciałbym prosić o pomoc i podpowiedź w następujących kwestiach:
    1. Czy są jakieś „podkategorie” samej konsoli? To znaczy – czy są jakieś modele, które są bardziej wydajne, mają lepsze podzespoły lub inne rozróżnienia. Czy wszystko, co nazywa się x-box one – to jedna, jakość. (Nie chodzi mi o wielkość dysków lub różnice w dodatkach takich jak gry czy pady)

2. Aby skorzystać z zakupu w Xbox Store – założyłem konto na stronie xbox.com zarówno dla siebie jak i dla mojego syna. Dzięki temu założyłem mu blokady na zakup i inne funkcjonalności, z których wolałbym, aby na razie nie korzystał. Na swoim koncie mogę zakupić gry – tylko czy zakupione przeze mnie gry będą widoczne także dla niego? Bo chciałbym, aby proces wyglądał w ten sposób: ja kupuję grę – on w nią gra.

3. Sam chciałbym pograć w metro redux – czy jest możliwe – żeby gra była widoczna tylko dla mnie – a niedostępna dla mojego syna.

4. W ramach powiązanych produktów do konsoli są różnego rodzaju akcesoria (ładowarki, Play & Charge itp.), co wg. Was jest niezbędne, konieczne – żeby dobrze się bawił i nie marudził, że czegoś mu brakuje (nie chodzi mi o kinect-a).

5. Czy macie sprawdzoną metodę płatności za gry kartami prepaid? Jeżeli tak to gdzie je najlepiej zakupić? I czy dobrze interpretuję tą procedurę: kupuję
    kartę dedykowaną pod xbox one – wpisuję kod w (moje konto) wymień kod – moje konto zostaje zasilone kwotą i tą kwotą pokrywam zakup w xbox store?

6. Czy warto dla 7-latka – zakupywać konto xbox live gold?

Sporo tych pytań, – ale chciałbym, żeby dobrze się bawił rzeczami dedykowanymi dla jego wieku i jednocześnie nie był rozczarowany brakiem jakiejś „niezbędnej” funkcjonalności, o której ja nie mam pojęcia.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, jeżeli pytania są zbyt oczywiste.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djremix

djremix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    Hey postaram się na szybkości odp:

1. Nie Xbox one to Xbox one (to nie pc ;))
    2. Tak kupione przez ciebie gry będą widoczne na jego koncie. Swoje możesz dodatkowo zabezpieczyć hasłem żeby się na nie przypadkiem nie logował i nie kupował.
    3. Niestety wydaję mi się że tak się nie da. Albo udostępniasz wszystko albo nic
    4. Jedyne co przychodzi mi na myśl to zestaw play & charge (zaoszczędzisz na bateriach). Kup oryginał bo zamienniki do one (w x360 zamienniki były ok) to totalna lipa (sam się przejechałem) i ewentualnie drugi pad żeby z kumplami pograł (lego) ;)
    5.Ja preferuje zdrapki taniej i bezpieczniej za 39zł doładujesz 50zł np.
    6.Wg mnie nie. Przynajmniej do póki nie nazbiera znajomych online.

Pozdrawiam serdecznie ;)

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja jedynie dodam, że aktualnie najtańsze karty prepaid są na keye.pl. 39.90 za kartę 50 zł. Chociaż czasami trafiają się ciekawsze promocje, trzeba szukać.

Wczytywanie...

Poleć forum