Pytanie - spsułem pada.

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Wczoraj upadł mi pad. Obejrzałem go i nic mu nie było. Dopiero wieczorem zobaczyłem, że przycisk Y tak ciężko chodzi. Trzeba go bardzo mocno wcisnąć, żeby zadziałał. I tu moje pytanie czy próbować dzwonić do microsoftu, że niby samoistnie się to zrobiło?: D Konsole mam od świąt Bożego Narodzenia, więc jeszcze gwara aktualna.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Może jak choć trochę się znasz to rozkręć go i zobacz co stało się z Y , może to tylko drobnostka i sam wszystko zrobisz. Nie wiem czy uznaliby Ci to w ramach gwarancji przecież ewidentnie jest to twoja wina.
 

dawajrowa

Banned
dzwoń na gware wymineią bez problemu jesli od zakupu nie minąl rok :) niby powiedzą że kurier odbierze od Ciebie pada ale rzadko zdarza sie że chcą pada i potem 3 tygodnie czekasz na padzika :)
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Teoretycznie mam małe pojęcie w tego typu 'sprzętach'. Tylko co, gdy nie podołam zadaniu i będzie widać, że grzebałem. Ewidentnie moja wina; > tak zgadza się, ale nie wszyscy o tym wiedzą. Nie widać, śladów upadku.

Hm.. dopiero w poniedziałek mogę zadzwonić.. tylko boję się, że nie posiadam paragonu. Bo konsola pochodzi z Anglii, co prawda mam świstek pisze wszystko itp. ,ale nie ma ceny.. hmm i to mnie dziwi.
 

dawajrowa

Banned
rok od zarejestrowania konsoli na stronie MS`u :D a dowód zakupu nie jest potrzebny
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Konsola z UK jak wspomniałem więc dowód zakupu musi być . :[
 

w@wRzYn

Użytkownik
Użytkownik
konsola jak każda inna jest rejestrowana. więc podajesz tylko rn seryjn y oni cię wyszukują w kompie i wysyłają ci an 100000% pada. Nic się nie będziesz musiał tłumaczyć móisz zepsuty i tyle. i w ten oto sposob jestes ziomek szczęśliwcem nowego pada :)
 

Do góry Bottom