1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Strzelanki Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Creed, Czerwiec 26, 2010.

1. Creed

Creed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wziąść na PSP?
    Siema mam pytanie.

Czy w strzelakach takich jak np. COD MW2 lub Batelfild Bad Copmany 2 Jest do wyboru automatyczne namierzanie wroga takie jak w GTA IV? Jeśli jest do wyboru taka opcja to świetnie a jak nie to ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaXiL

RaXiL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin!
    Raczej nie ma a przynajmniej ja takiej nie znalazłem co to za frajda z gry jak by samo celowało powiedz mi?

4. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem że w MW 2 jak przytrzymasz LT, puścisz lekko a potem szybko znowu naciśniesz to nakieruje na wroga, ale automatycznym namierzaniem bym tego nie nazwal.

5. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma automatycznego namierzania. W niektórych grach czasem jest "wspomaganie".

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dokładnie, ale to wspomaganie czasami przeszkadza.

Wczytywanie...

Poleć forum