1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Techniczne dotyczące kupna.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZaQ373, Listopad 18, 2012.

1. ZaQ373

ZaQ373 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

W związku z tym że moja konsola się spaliła a posiadam wszystkie pozostałe akcesoria chciałbym się dowiedzieć :

- Czy istnieje sklep który sprzedaje same konsole ?

Mam na myśli bez pada, zasilacza, kabli, dysku, i innych rzeczy po prostu sama konsola.

Proszę o odpowiedź, jeżeli zły dział to przepraszam, ale nie mam 20 postów więc chyba mam zakładać tematy tylko tutaj.

~Z góry thx, ZaQ

2. Lotnik421 Xbox One

3. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Na allegro czasem tak sprzedają niektórzy całkiem dobre konsole. W sklepie bez okablowania nowego nie kupisz.

4. ZaQ373

ZaQ373 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za odpowiedź, tak myślałem że sklepy tego nie oferują ale wolałem się upewnić. Thx

5. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem że zostały Ci akcesoria i zasilacz od slima ? Możesz kupić za 400-500zł slima w super stanie.

Wczytywanie...

Poleć forum