1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Techniczne dotyczące Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vrs2010, Kwiecień 15, 2012.

1. vrs2010

vrs2010 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam takie pytanie ,a mianowicie Mam do kupienia po okazyjnej cenie xboxa slim z przeróbka LT 3.0 i teraz moje pytanie do konsoli w zestawie dostaje kilka oryginalnych gierek i teraz pytanie jesli bede grał w kopie zapasowe bez neta to sobie normalnie pogram ,a moge podlaczyc neta wsadzic oryginalną gre i grac na live czy jak mam juz przerobke to obojetnie czy oryginala wsadze czy nie to itak dostane wczesniej czy pozniej bana ??? Prosze o odpowiedz.

Sorry za skladnie i ortografie ,ale dyslekcja nie wybiera.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. vrs2010

vrs2010 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzieki za faq z 2009r w ktorym nie było nic dokladnie o moim pytaniu.Teraz jest 2012 rok minelo troche czasu i czy terazz sa jakies sposoby lub poprostu gram w kopie ,ale przychodzi weekend wkladam oryginalnego battlefielda i moge grac bez bana czy dostane go za to ze mam przerobiona konsole ?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W tym artykule masz wszystko wytłumaczone. Nic w tym temacie się nie zmieniło!

Wczytywanie...

Poleć forum