Pytanie Vancover 2010

Nemsik

Użytkownik
Użytkownik
Witam chcialem sie dowiedziec czy gral juz ktos w ta gre i jaki jest tu tryb kariery ? czy normalnie walczy sie o medale ?? czy poprostu gra sie normlanie i nie ma nic w tym ciekawego ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gre miałem. Jest nudna na singlu w multi z kolegą obok nawet może być, ale samemu to nuda.

Jak chcesz grać samemu to nie polecam.

Tak grasz o medale.
 

Xenny

Użytkownik
Użytkownik
Ja grałem na PC i gra jest średnia... W karierze wybiera się tylko konkurencję i np. w skokach oddaje się dwa skoki i tyle z zabawy. Nie wiem, jak jest z innymi dyscyplinami, bo mało w to grałem, więc się mną zbytnio nie sugeruj :)
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
tam nawet nie ma trybu kariery,wybierasz poprostu zawody w ktorych chcesz brac udzial jak wygrywasz to poprostu dostajesz punkty G i to wszystko.
Beznadzieja jak dla mnie
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie tez beznadziejne no ale coz poradzic nie wszystkie gry sa idealne
 
P

Pawlllosss

Guest
Dla mnie tez beznadziejne no ale coz poradzic nie wszystkie gry sa idealne
Szczególnie gry na podstawie filmów, komiksów i z okazji różnych imprez.OBOWIĄZKOWO musi być słabej jakości (poza nielicznymi wyjątkami).W Play gra dostała ocenę bodajże 2/10
 

Xenny

Użytkownik
Użytkownik
W Play gra dostała ocenę bodajże 2/10
A w CDA miała 4/10.

Szczególnie gry na podstawie filmów, komiksów i z okazji różnych imprez.OBOWIĄZKOWO musi być słabej jakości (poza nielicznymi wyjątkami).
jedyną dobrą grą (jaką znam) opartą na filmie był X-Men Wolverine. Przypałowy slasher, ale grało się fajnie :)
 
P

Pawlllosss

Guest
A w CDA miała 4/10.



jedyną dobrą grą (jaką znam) opartą na filmie był X-Men Wolverine. Przypałowy slasher, ale grało się fajnie :)
Czyli i tak N Ę D Z A

Jest Batman Arkham Asylum, ale ta gra jest oparta na marce a nie na filmie.
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
A w CDA miała 4/10.



jedyną dobrą grą (jaką znam) opartą na filmie był X-Men Wolverine. Przypałowy slasher, ale grało się fajnie :)
A w PSX Extreme dostała 4+/10 jak dobrze pamiętam :DD
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Odradzam tą grę. NUDA!!!!!!!
 
P

Pawlllosss

Guest
A w PSX Extreme dostała 4+/10 jak dobrze pamiętam :DD
No co wystarczy, że zrobią team twórców gier z jakiś 12 latków góra 15 latków, którzy tworzyli co najwyżej mody do gier, sprzedają to w cenie premierowej, a i tak zarobią miliony, bo gra ma licencje:D
 

ktoszczak

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze fajna gra na 10minut, zobaczysz wszystkie dyscypliny i nie będzie ci się chciało grać więcej ;)
 

Do góry Bottom